Özdilek market bonus kampanyası ile 50 TL hediye bonus fırsatı

  • 15 Mart 2012
Özdilek market bonus kampanyası ile 50 TL hediye bonus fırsatı

Özdilek marketlerde indirim fırsatları devam ediyor. Özdileklerde bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 50 TL hediye bonus fırsatı sizleri bekliyor.

Bonus kart ile Özdilek marketlerde 15 Mart – 8 Mayıs 2012 tarihleri arasında  farklı günlerde ve tek seferde yapılan dördüncü 75 TL ve üzeri peşin gıda alışverişlerine 50 TL bonus hediye ediliyor.

Bonus Özdilek 50 TL bonus kampanyası müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilmektedir. Her müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilmektedir.

Bonus Özdilek 50 TL bonus kampanyasına tüm Bonus kartlar ve Flexi dahildir.Kampanyaya tek ödemeli işlemler dahildir.

Bonus Özdilek 50 TL bonus kampanyasına ticari kartlar, Altınbonus, Shop&Miles, American Express ve Paracard kampanyaya dahil değildir. Taksitli işlemler,ekspres limit, ödül kullanımları, iade ve iptal işlemler dahil değildir.

Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının Garanti sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır. Flexi için; EVET OZDILEK yazıp, kartın son 6 hanesini ekleyip 3340’a gonderilmesi gerekmektedir.

Özdilek 4 defa 75 tl ve üzeri market harcamasına 50 tl bonus kampanyasından kazanılan bonuslar 11 – 22 Mayıs 2012 tarihleri arasında kullanılabilmektedir.

Özdilek 4 defa 75 tl ve üzeri market harcamasına 50 tl bonus kampanya ve koşulları www.bonus.com.tr ve Özdilek mağazalarından elde edilebilir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ