Özdilek market Maximum kart kampanyası 50 TL puan hediye

  • 23 Ocak 2014
Özdilek market Maximum kart kampanyası 50 TL puan hediye

Maximum kart sahipleri Özdilek Marketlerden yapacakları alışverişlerde 50 TL maxi puan kazanıyor. Bu ay 23 Ocak – 19 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 3. peşin alışverişinizde 25 TL, 5. peşin alışverişinizde toplam 50 TL puan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayı:
1- Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
2- MaxiPuan kampanyası 23 Ocak – 19 Şubat 2014 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzeri üçüncü ve beşinci peşin işlemlerde geçerlidir.
3- Maximum Kart sahipleri Özdilek market reyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri üçüncü peşin alışverişte 25 TL, beşinci peşin alışverişte toplam 50 TL MaxiPuan kazanacaktır.
4- Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 veya toplam 50 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
5- Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 09.03.2014’tür.
6- Toptan satışlar, taksitli satışlar, tütün mamulü ve alkollü içecek alışverişleri, Vadematik, Şirket kredi kartı, market reyonu dışındaki alışverişler ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler MaxiPuan kampanyasına dahil değildir.
7- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
8- Kampanya süresince MaxiPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin “OZDILEK” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından
9- İş Bankası Maximum kartları için 4402’ye ve Ziraat Bankası Maximum kartları için 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
10- Her SMS, operatörlerin kendi tarifesi üzerinden bir kısa mesaj ile ücretlendirilecektir.
11- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
12- Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi MaxiPuan kampanyasına dahildir.
13- Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
14- Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuan’lar Maximiles ile kullanılmalıdır.
15- Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

Taksit Kampanyası:
1- Kampanya süresince Özdilek tekstil ve giyim reyonlarında 8, elektronik reyonlarında 9 taksit fırsatı geçerlidir.
2- Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.