Saturn Pazartesi indirimi Samsung tablet bilgisayar 649 TL

  • 06 Şubat 2013
Saturn Pazartesi indirimi Samsung tablet bilgisayar 649 TL

Saturn kampanya ve indirimleri sürüyor. Saturn her hafta Pazartesi günü düzenlediği Pazartesi sendromunu azaltacak indirim kampanyasında bu hafta 11 Şubat 2013 Pazartesi günü Samsung marka GT-P3105 model tablet bilgisayarı 649 TL fiyatla satışa sunuyor.

Saturn, “Pazartesi sendromuna karşı “Pazartesi İndiromu” sloganıyla http://www.facebook.com/SaturnTurkiye Facebook sayfası üzerinden Şubat ayı boyunca gerçekleştirilecek bu kampanya ile her hafta yeni bir ürünün fiyatını teknoloji severler belirleyecek. Beğeni sayısı ne kadar fazla olursa kampanyadaki ürünün fiyatı o kadar düşecek.

Bu Pazartesi Samsung Tablet Bilgisayarı 649 TL’ye yakalama şansı!
Teknoloji severler, Saturn’un Pazartesi İndiromu kampanyasına katılarak Saturn mağazalarında 899 TL’ye satışa sunulan Samsung marka GT-P3105 model tablet bilgisayarı 11 Şubat 2013 Pazartesi günü 649 TL’ye kadar düşürebilecek.

Samsung marka GT-P3105 model 16 GB, 7” ekran özellikli, WIFI + 3G tablet bilgisayarın fiyatını belirlemek için tek yapmanız gereken; http://www.facebook.com/SaturnTurkiye Facebook sayfasını ziyaret edip kampanyayı beğenmek ve arkadaşlarınızı da kampanyadan haberdar etmek. Kampanya Perşembe günleri başlayıp Pazar akşamı sona erecek ve Pazartesi sabahında tüm İstanbul’daki Saturn mağazalarında takipçilerin belirlediği fiyat geçerli olacak.

Ürün kampanya fiyatının belirlenmesinde kural şöyle; takipçiler toplamda 2.500 like yaptığında 799 TL’ye, 5.000 like yaptığında 699 TL’ye, 10.000 like yaptığında ise 649 TL’ye satın alma şansını yakalayacak. Alınan like sayısı Facebook uygulamasında canlı olarak gözükecek ve fiyatı sosyal medya canavarları belirleyecek. Ürün Pazartesi günleri like sayısına göre belirlenen fiyattan mağazalarda satışa sunulacak ve fiyat sadece Pazartesi günü İstanbul’daki tüm Saturn mağazalarında geçerli olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ