Sephora avm bonus kampanyası 250 alışverişte 50 TL hediye

  • 07 Haziran 2014
Sephora avm bonus kampanyası 250 alışverişte 50 TL hediye

Bonus kredi kartı sahipleri Sephora avm’de yapacakları 250 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL değerinde bonus kazanıyor. Kampanya 7 – 15 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • 7-15 Haziran 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi Sephora mağazalarında Garanti posundan yapılan tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL Sephora bonus kazanabilir.
  • 50 TL Sephora bonus kampanyanın geçerli olduğu Sephora mağazalarında kazanılacak, 15 Haziran 2014 tarihine kadar sadece Sephora mağazalarında kullanılabilecektir.
  • 50 TL Sephora Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Flexi kartlar (sms ile) dahildir.
  • 50 TL Sephora Bonus kampanyasına Deniz Bonus, TEB Bonus, Fiba Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus Card, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Abank Bonus, Paracard, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, sanal ve kontör kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • FLEXI katılım için EVET yazıp bir boşuk bırakıp SEPHORA yazıp bir boşuk bırakıp kartin son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir. Flexi için katılım sms’nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.