Kampanya ve İndirim Haberleri

Sevil parfüm 2021 anneler günü %50 indirim kampanyası

  • 03 Mayıs 2021
Sevil parfüm 2021 anneler günü %50 indirim kampanyası

Sevil parfüm mağazaları ve internet sitesinde 2021 anneler gününe özel kampanya kapsamında tek ürünlerde %15, 2. üründe %50 indirim fırsatı sizi bekliyor. Ayrıca world karta özel 1000 TL üzeri internet harcamalarında 100 TL değerinde world puan hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 26 Nisan – 9 Mayıs tarihlerinde tüm Sevil mağazaları ve sevil.com.tr’den yapılacak perakende alışverişlerde geçerli olup tek ürüne %15 indirim uygulanır, %50 indirim fiyatı düşük olan 2. ürün için geçerlidir.
Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Dior, Chanel, Dolce Gabbana markaları kampanyaya dahil olmayıp, bu ürünlerin alımında sadece Sevil Card uygulaması üyelik indirimi uygulanır.
Kampanyadan faydalanacakların Sevil Card uygulamasını mobil cihazlarına indirmiş olmaları gereklidir.
WorldPuan Kampanyası Detayı:
World Mobil kampanyası kapsamında 02-16 Mayıs 2021 tarihleri arasında Sevil Parfümeri online mağaza www.sevil.com.tr’den tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 21 Mayıs 2021 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 20 Haziran 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 21 Haziran 2021’da geri alınacaktır.
Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Sevil Parfümeri Kozmetik Tic. ve San. A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ