Kampanya ve İndirim Haberleri

Şok 20 Ekim – 27 Ekim 2021 Çarşamba aktüel kampanya ürünleri

  • 13 Ekim 2021
Şok 20 Ekim – 27 Ekim 2021 Çarşamba aktüel kampanya ürünleri

Şok market aktüel ürünler Çarşamba kampanyasında gelecek hafta 20 Ekim – 27 Ekim 2021 tarihleri arasında satışa sunulacak fırsat ürünlerini aşağıdaki şok kataloğunda inceleyebilirsiniz. Şokta Paşabahçe ve LAV marka cam ürünlerinde indirimler sizi bekliyor.

Luminarc marka kalitesi orta seviyede olan şık porselen ürünlerde 8 TL fiyat sunuluyor. Temperli olan ürünler kırılmaya dayanıklı olarak geçiyor ama ben normal porselenden farkını göremedim.

Profesyonel mutfak mikserlerinden hoşlananlar için Electrolux EKM4200 stand mikseri 3699 TL fiyatla satılacak. Ürün kıyma çekiminden, hamur karıştırmaya kadar birçok işlevi aynı cihaz üzerinde gerçekleştiriyor.

Ucuz su ısıtıcısı olsun ama sağlıklı olsun diyenler için Kiwi KK-3323 cam su ısıtıcı 119 TL fiyatla alınabilir bir ürün. Çelik ürünleri tavsiye ediyorum. Cam ürünlerde dayanıklılık sorunları mevcut. Ufak bir çarpmada kırılabiliyor. 150 TL civarında tamamen çelik ısıtıcılar alınabilir.

Alpina marka aspiratörde artık şok aktüel ürünlerin vazgeçilmez ürünlerinden biri. Kalite olarak fiyatının seviyesinde olan ürünün inox olması artı özelliği. 179 TL fiyatla alternatifsiz. Çekim gücü pek başarılı değil söylemeden olmaz.

Deterjanlar, kozmetik ürünleri haftanın diğer indirimli ürünleri arasında.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ