Kampanya ve İndirim Haberleri

Şok 23 Ekim – 30 Ekim 2019 kampanya inserti

  • 19 Ekim 2019
Şok 23 Ekim – 30 Ekim 2019 kampanya inserti

Şok market aktüel ürün kampanyalarına ait insertler geliyor. Şokta gelecek hafta 23 Ekim – 30 Ekim 2019 tarihleri arasında sizleri bekleyen fırsatları aşağıdaki şok insertinde inceleyebilirsiniz. Şok mağazanızda Teba marka dikey karbon ısıtıcı 159 TL’ye satılacak. Dikey ısıtıcılar çok daha kullanışlı oluyor. Karbon sarımı deniliyor ama ısıtmada fark yok sadece uzun ömürlü olduğu iddia ediliyor.

Eğer küçük bir mekanı ısıtacaksanız fanlı ısıtıcı çok daha mantıklı. CVS fanlı ısıtıcı 55 TL’ye satılacak. Örneğin bebeğinizi banyo yaptıracaksınız bu durumda odanın iç ısısı artmalı. İnfrared dediğimiz Teba gibi ısıtıcılar sadece görüş alanını ısıtıyor. Bu ürünlerle mekanı komle ısıtamazsınız. Bu bakımdan fanlı ısıtıcılar havayı ısıttığı için çok daha verimliler. Banyo ve küçük odaları çok güzel ısıtıyorlar.

Şok market kışı getirmiş. Isıtıcılarla birlikte kışlık uygun fiyatlı giyim ürünleri 30 Ekim 2019 tarihine kadar satışta olacak. Bayanlar için hurç, çarşaf, yastık kılıfı, battaniye gibi birçok ürün şok kampanyasında sizi bekliyor.

Şoktan 25 TL alışverişe Yudum kızartma ustası yağ 18 yerine 12 TL’ye satılacak. Ben bu yağı tavsiye etmiyorum. Farklı bitkisel yağların karışımı ile oluşturulmuş. Kokusu ve tadı güzel değil. Bu fiyata zaten marketlerde bulabilirsiniz stoklar eritilmeye çalışılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ