Şok 4 Nisan – 11 Nisan 2018 aktüel ürünler inserti

  • 01 Nisan 2018
Şok 4 Nisan – 11 Nisan 2018 aktüel ürünler inserti

Şok market aktüel ürün kampanyalarında bu hafta 4 Nisan – 11 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatları aşağıdaki kampanya insertinde bulabilirsiniz.

Şokta ilk insertte çocuk bisikleti 16″ jant 170 TL, group elektrikli cezve 20 TL fiyatla dikkat çekiyor. Türk kahvesini halen ocakta yapıyorsanız elektrikli cezveyi mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

İkinci indirim insertimizde su arıtma cihazı 299 TL fiyatla görünüyor. 5 filtreli sistemde NSF vs ISO belgeli olarak görünüyor. Üründe ücretsiz montaj yok bunu dikkat alın. Çocuklar için oyuncaklar, ayakkabılık, ayakkabı gibi birçok üründe uygun fiyatlar sizi bekliyor.

Şoktan 25 TL ve üzeri alışveriş yaparak  torku dana sucuğu 9 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Bahçıvan mozarella peynirde 1 alana 1 bedava fırsatı sizi bekliyor. Maraşım kesme dondurma çeşitlerinde ikincisi %50 indirimli fırsatını kaçırmayın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Pıtırcık dedi ki:

    Bu gün ne pisirsem menusune her gün soğan patates yeşillik indirimi yapıyor gözüküyor sunuz. Bir günde etli bir meni önerisi yapinda millete biraz ucuz et yedirin.

  2. PUANCI GENC dedi ki:

    afişten anlasıldı gibi şok maximumla anlaşıyor yarın temassız ödeme ile kombo yapılabilir :)

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.