Şok 5 Aralık – 12 Aralık 2018 aktüel ürün katalogları

 • 03 Aralık 2018
Şok 5 Aralık – 12 Aralık 2018 aktüel ürün katalogları

Şok market aktüel ürün indirimleri sürüyor. Şok mağazalarında bu hafta 5 Aralık – 12 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatları aşağıdaki şok kataloglarında inceleyebilirsiniz.

Şokta yine yeniden Sinbo çay makinesi, raks fanlı ısıtıcı, ayakkabılık gibi ürünler uygun fiyatlar tekrar satışta. 25 TL ve üzeri alışverişlerde özel fiyat fırsatı yine şokta olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. PUANCI GENC dedi ki:

  YILBASI PUAN KAMPANYALARI NEDEN BASLAMADI? TASARRUFAMI GITTI BANKLAR YOKSA ZAMANI VARMI

 2. AĞACAN dedi ki:

  sayın PUANCI GENÇ yılbaşı kampanyaları artık geç başlıyor. bu ay yapıkredi 17 aralıkta başlatacak sanırım. diğerleri de 10undan sonra yapar. sabırlı olmak gerek

 3. dünyalı dedi ki:

  bonus kişiye özel 5-11 aralık 75 tl market giyim yakıt alışverişine 20 tl bonus flasta…..

 4. Anonim dedi ki:

  Bu kampanya bonus flastan kaldırıldı neden acaba

 5. onr dedi ki:

  75 tl ye 20 tl kampanyasına hemen katıla basarak katılanlara puan yüklenir diye düşünüyorum. yok öyle yağma hem kampanya var de milleti alışverişe yönlendir sonra vazgeçtim vermiyorum de, kampanyaya katılmayanlar için garanti haklı olabilir ama hızlı davranıp katılanlara vermesi gerekiyor.

 6. dünyalı dedi ki:

  bonus kendine yakışmayanı yaptı..kampanyayı geri çekti…galiba bu banka yöneticileri kampanya yaparken birbirlerinden habersizler; yap boz…..!!!

 7. NEW HORİZONS dedi ki:

  Sayın dünyalı geçen ayda aynısı oldu güncellemeden dolayı kampanya silindi ve şu anda tekrar yüklendi bilginiz olsun ben dün alışveriş yapmıştım şimdi kontrol ettiğimde 20tl kazandınız diye yazıyor ,

 8. uA dedi ki:

  tekrar geri geldi.flash da var şu anda.sabah mazot aldım BP den.250 tl araçta ödedim.25 tl kazandım.20 tl de bu kampanyadan kazandım.250 tl harcadım,45 tl kazandım:)

 9. Selçuk dedi ki:

  Garantideyiz kampanya adı nedir 75 tl ye 20 tl

 10. dünyalı dedi ki:

  bilgilendirmeniz için sağolun new horizons ve ua….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.