Şok aktüel 24 Mayıs – 31 Mayıs 2023 katalog ürünleri

  • 23 Mayıs 2023
Şok aktüel 24 Mayıs – 31 Mayıs 2023 katalog ürünleri

Şok 24 Mayıs 2023 tarihli aktüel ürünler kampanyasında sizi bekleyen fırsatları aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Şok market ve cepte şok uygulamasından birçok indirimli ürünü kampanyabul olarak sizlere duyuruyoruz. Bu haftanın aktüel ürünler kampanyasında ilgi çekici markalar mevcut. Şokta Columbia marka kadın erkek yağmurluk ve mont satılacak. Şimdiden orijinal mi? sorularını duyar gibiyim. Merak etmeyin orijinal ama fiyat konusunda çok iddialı değil şok.

Şokta ankastre set alpina, sinek öldürücü, blender, ütü, saç kurutma makinesi ve pilsan marka oyuncaklar sizi bekliyor. Taotronics otomatik kahve makinesi, xiaomi airfryer, qcy akıllı saat, buharlık kırışık giderici gibi ürünlerde fiyatlar maalesef çok uygun değil. Piyasada daha uygun fiyatla bulunabiliyor. Şok kataloglarında bulunan ürünler 31 Mayıs 2023 tarihine kadar satışta olacak. Birçok ürünü şok internet sitesinde ve mobilya uygulamadan her zaman satın alabilirsiniz.

Şok aktüel ürünlerde farklı bir strateji izliyor. Fiyat konusunda rekabetçi değil ama ürün çeşidini aktüel kataloglarında bol tutuyor. Ürünlerin çoğu mağazada mevcut olmuyor ve çalışanlar siparişle alabileceğinizi söylüyor. Birçok kişi için bu rahatsız bir durum olsada araştırma yapmayan birçok kişi ürünleri satın alıyor.

şok ankastre fiyatları katalog şok çiçek saksı fiyatları 2023 şok mobilya fiyatları katalog şok columbia fiyatları 2023

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x