Şok ankastre set 2023 fiyatı Alpina markası iyi mi? servis sorunu

  • 02 Haziran 2023
Şok ankastre set 2023 fiyatı Alpina markası iyi mi? servis sorunu

Şok marketlerde Alpina ankastre set 3 Haziran 2023 kampanyasında 4699₺ fiyatıyla satışta. Şokta Alpina 15 ve 13 olarak 2 farklı model mevcut. İki model arasındaki en önemli fark fırında bulunan dijital gösterge. Davlumbazda küçük farklar var ama aydınlatma dışında önemli bir fark yok. Şok alpina 15 set 5199₺ fiyatla satılıyor. Ürünlerin ikisi de 2 yıl garantili ve ücretsiz kurulum yapılıyor.

Beyaz isteyenler için Alpina 14 turbo set 4699₺ fiyatı ile dikkat çekiyor. Dijital göstergeli fırına sahip Alpina 16 set 5399₺ fiyata sahip. Tek ocak isteyenler için Alpina siyah model 1899, beyaz model 1999₺ fiyat etiketiyle katalogda yeralıyor.

Alpina ankastre set ne malı?

Şok markette satılan Alpina marka ankastre setler yerli malı, Türkiye üretimi. Motorfan firmasına ait alt bir marka olan Alpina ürünleri İstanbul Arnavutköy’de üretiliyor. Alpina internet üzerinde de satılıyor. Marka hakkında en çok şikayet edilen konu servisler. Yaklaşık 30 ilde bulunan servisler yeterli kaliteye sahip değil. Özellikle kurulumda ücret alınmasıyla ilgili bolca şikayet var. Kumtele yakında kalitede olan Alpina ürünleri yerine Kumtel marak ankastre tavsiye ederim. Alpina markası iyi mi? diye soran birçok kişi için Kumtel ayarında diyorum. Kaliteli değil, kötü de değil. Motorfan firması kesinlikle servis konusunda çalışmalı. Almadan önce bölgenizde Alpina servisi var mı? mutlaka öğrenin.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x