Kampanya ve İndirim Haberleri

Şok Homend Pottoman Türk kahve makinesi inceleme ve kullanıcı yorumları

  • 25 Mart 2021
Şok Homend Pottoman Türk kahve makinesi inceleme ve kullanıcı yorumları

Şok market aktüel ürünler kampanyasında Homend Pottoman Türk kahve makinesi 279 TL fiyatla satılacak. Ürün internet üzerinde 300 TL’ye satılıyor. Çek ve kart puanlarıyla çok daha uygun fiyata alınabilir. Ürün fiyatına göre güzel bir kahve zevki sunuyor. Malzeme kalitesi Arçelik telve kadar iyi değil ama kahvesi ondan farksız diyebilirim.

Ürünün en büyük eksisi elektrik bağlantılı cezvesi. Yıkamada ve kullanımda sorunlar oluşturabilir. Diğer eksi yönüde plastik kalitesi iyi değil. Fiyatı düşünüldüğünde kabul edilebilir bir durum. Taşma sensörü mevcut ve kahve köpüğü gayet güzel oluyor.

Özetle diğer Homend ürünlerinde olduğu gibi firma maliyete oynamış ve uygun fiyatlı bir ürün sunuyor. Temel işlevini yerine getiriyor. Çok büyük beklentiye girmezseniz alınabilir bir ürün. Arçelik Telvenin 500 TL olduğu düşünülürse bütçe sorunu olanlar için iyi bir alternatif ürün olmuş diyebiliriz.

homend kahve makinesi

Homend Pottoman kullanıcılardan gelen yorumlar

İndirimde aldım. 5 yıldızın sebeplerinden biri bu. Yoksa Arçelik makinem kadar iyi değil ama son derece ucuza aldım. Kahveyi iyi yapıyor ve tek düğmeyle sorunsuz. Özellikle şeker atanlar ısıtmadan önce bir karıştırın, daha iyi oluyor. Eksilerinden biri yapısı dolayısıyla yıkarken dikkat edilmesi. Bir diğer eksi ise, hele bir de biraz beklerse içinde, cezveden kalanları temizlemek kolay değil. Diğer makinemde suyla çalkalamak yetiyor, yapışma falan yok. Bunun taban kalitesi o kadar iyi değil. Ancak iyi fiyatlı, kolay kullanımlı ve fonksiyonunu eksiksiz yerine getiriyor.şok market homend

Homend ürünleri çok kaliteli görünüyor. Bu paraya bedava. Kahveyi çok güzel pişirdi. Köpüğü yerinde. Ürün kaydını homend sitesine yapamayanlar seri nosunda / işaretinden sonrasını yazsın. Krem rengi olan efsane.

Harika köpük yapıyor. Tavsiye ederim fiyat performans olarak başarılı buldum. Kaliteli markanın güzel ürünü.

Kırmızısı çok şık duruyor, plastiğinin kalitesi beklediğimin biraz altında, annemin aynı özelliklerdeki fakir kahve makinesi biraz daha kaliteli bir plastiğe sahip. Haznesi 4 kişilik yapan makineyle aynı hacimde su alabiliyor, nasıl 5 fincan demişler kapasitesine anlam veremedim. Çalıştırdım, gayet güzel pişirdi kahveyi sıkıntısı yok, alınabilinir tavsiye ederim.Uyarı sesi yeterli seviyede. Rengi duruşu çok şık, plastiği daha kaliteli olabilirdi ve 5 fincan pişirmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ