Şok market kampanyası 23 Mayıs – 30 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu

 • 21 Mayıs 2018
Şok market kampanyası 23 Mayıs – 30 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu

Şok marketlerde aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. Şokta bu hafta 23 Mayıs – 30 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatları aşağıdaki kampanya kataloğunda bulabilirsiniz.

Şoktan 25 TL ve üzeri alışveriş yapanlara özel 400gr torku tost peynirini 9 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Şok 50 TL fiyatla ramazan erzak paketi sunuyor.

King doğrayıcı, el mikseri, bıçak seti, kumtel fırın, kızartma tavası gibi birçok üründe indirimli fiyat fırsatlarını kaçırmayın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Pıtırcık dedi ki:

  Sayın şok market yetkilileri. Artık domates biber patlıcan. Soğan yemek istemiyoruz. Et yemek istiyoruz. Et fiyatlarını indirin birazda!!!!!

 2. AY dedi ki:

  sn. Pıtırcık et fiyatları şu an BİM, A101 ve Migroslarda 30 tl civarı …. alın işte ucuz… daha kaç lira olsun ki ? ancak ben bu hatayı ilk ucuz et politikası başladığında yarım kg alarak yaptım…. Allahın gücüne gitmesin ama etmi yedim? dayak mı yedim? bilemedim….. aile geleneğim olmasa atacaktım çöpe… atalarımız ne demiş; ucuz etin yahnisi ağır olur… o yüzden siz bence biraz pahalı ancak eti bilinen geleneksel aile kasabınızı tercih edin….

 3. Pıtırcık dedi ki:

  Sn. AY yani demek istiyorsunuz ki bu patates soğan domates indirimi, tuzak indirim, yani tavşan ürünler, sadece müşteri çekmek için, öyle mi?

 4. Pıtırcık dedi ki:

  Sn. AY yani demek istiyorsunuz ki bu patates soğan domates ürünleri tuzak ürünler, yani tavşan ürünler, müşteri çekmek için, öyle mi?

 5. AY dedi ki:

  sn pitircik tam öyle değil aslında… BiM A101 ve ŞOk zaten çoğu ürün ucuz olduğu için bence tavşan ürün denemez…. benim önerim eti bildiğin yerden alacaksınız… saygılarla… tavsan urunude genelde Migros Real Carrefour gibi marketler kullanır. .

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.