Tansaş seramik kap hediye kampanyası

  • 29 Mart 2014
Tansaş seramik kap hediye kampanyası

Tansaş marketlerde kampanya ve fırsatlar sürüyor. Tansaşlarda şimdi 10 TL alışveriş yaparak aldığınız her kuponu broşüre yapıştırarak hediye seramik kap alabilirsiniz.

29Mart – 19 Haziran 2014 tarihleri arasında Money Club ile her 10 TL’ye bir kupon al, biriktirdiğin kuponları broşüre yapıştır, anında bedava seramik kabı kazan.

Kampanya Detayları

  • Tansaş mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla yapacağınız her 10 TL’lik alışverişinize 1 adet kupon alacaksınız.
  • Kuponlar 27.03.2014 – 19.06.2014 tarihleri arasında Tansaş mağazalarından yapacağınız alışverişlerde kasalardan verilecektir. Toplamış olduğunuz kuponları broşürünüzdeki kupon alanına yapıştırınız.
  • Gerekli kupon adedini biriktirdiğinizde istediğiniz ürünü 06.07.2014 tarihine kadar kasalardan alabilirsiniz.
  • Kampanya süresince dilediğiniz kadar ürün toplayabilirsiniz. 10 TL’lik harcama tutarına sigara, alkollü içecekler, TL yükleme, elektrikli ve elektronik ürünler dahil değildir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bahartk77@mynet.com dedi ki:

    Seramik kab kampanyasında 53 kupon biriktirdim. Bana çapı 5-6cm arası iki minik kase verildi.Bana çok minik geldi. Biriktirdiğim kuponların karşılığı doğru verildi mi? Cevaplarsanız sevinirim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.