Teknosa 40 üründe 40 gece %50 indirim kampanyası

  • 16 Mart 2011
Teknosa 40 üründe 40 gece %50 indirim kampanyası

Teknosa mağazalarında  18 Mart – 26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Shopping Fest’te ’40 gün 40 gece’ pek çok üründe %50’ye varan cazip indirim kampanyaları sunuyor.Kampanya ve indirimleri kaçırmayın.

Shopping Fest; Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İstanbul Valiliği himayesinde; İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve TİM desteğiyle yapılıyor. Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD), Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) ve Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) koordinasyonunda gerçekleştirilen İstanbul Shopping Fest (İSF), İstanbul’u dünyanın alışveriş, kültür ve eğlence merkezine dönüştürüyor.

Piyasaları canlandırmaya yönelik olarak organize edilen ve 40 gün 40 gece devam edecek Shopping Fest’e Teknosa da birbirinden cazip kampanyalarla katılıyor. Teknosa, etkinlikler boyunca İstanbul’daki mağazalarında bazı ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim olanakları sunacak. Birbirinden çekici ve cazip kampanyalarla etkinliği teknoloji tutkunları için bir fırsata dönüştüren Teknosa, zengin ürün çeşidiyle de dikkat çekiyor. Teknosa da Shopping Fest’te fotoğraf makinelerinden cep telefonlarına kadar pek çok ürünü özel fiyatlarla sunacak. Sunulan cazip indirimlerin yanı sıra bazı ürünlerin aparatları da büyük indirim oranlarıyla satılacak.

Kampanya çerçevesinde, Teknosa’da dijital fotoğraf makinesi alan herkes ya 4 GB SD kart ve çantaya 29 TL’ye sahip olacak ya da 2 GB SD kart ve çantayı sadece 19 TL’ye satın alabilecek. Ayrıca kolye hediyeli General Mobile DST Diamond, Motorola Flipout, Samsung Chat 335 ve daha pek çok ürün de meraklılarını bekliyor. Festival boyunca Teknosa Kart sahiplerine özel kampanyalar da gerçekleştirilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.