Teknosa Axess karta özel notebooklarda 100 TL indirim

  • 18 Haziran 2016
Teknosa Axess karta özel notebooklarda 100 TL indirim

Axess kredş kartı sahipleri Teknosa internet sitesinden yapacakları notebook alışverişlerinde 100 TL indirimden yararlanıyor. Kampanya kapsamında bu hafta 18-20 Haziran 2016 tarihleri arasında 1.500 TL ve üzeri olan HP, TOSHIBA, ACER ve CASPER markalı notebook modellerinde indirim sunulacaktır. Üstelik axess kredi kartıla peşin fiyatına 9 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • 17-18-19-20 Haziran tarihlerinde sadece Axess ile Teknosa mağazalarından ve teknosa.com’dan tek seferde yapılacak ürün bedeli 1.500TL ve üzeri HP, TOSHIBA, ACER ve CASPER markalı notebook alışverişine 100 TL indirim uygulanacaktır.
  • Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir ve en fazla 100TL indirim kazanabilir.
    Kampanyaya sadece Axess, Wings, Neo, exi26, Free kartlar dahildir. İndirim kampanyasına Bank o’card Axess ve Business kartlar dahil değildir.
  • İndirim kasada alışveriş anında toplam tutardan düşülerek uygulanacaktır.
  • Kampanya Ümraniye Meydan Teknosa mağazasında geçerli değildir . Kampanya; başka kampanya, indirim ve promosyon ile birleştirilemez.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ