Teknosa intel işlemcili bilgisayar alanlara eğitim sitelerinden üyelik hakkı hediye

  • 23 Eylül 2015
Teknosa intel işlemcili bilgisayar alanlara eğitim sitelerinden üyelik hakkı hediye

Teknosa ve INTEL ortaklığı ile 2015 okul dönemine özel başlatılan kampanya kapsamında intel işlemcili bilgisayar alanlara 3 aylık eğitim sitelerinden üyelik hediye ediliyor. Kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında Teknosa mağazalarından satın alacağınız intel işlemcili HP notebook ve ikisi bir arada modellerle Morpa, Your Learning Place ve Palme sitelerinden 3 aylık eğitim aboneliği hediye edilecek.

Yaklaşan okul heyecanını tüketicilere sunduğu okul öncesi kampanya ile taçlandıran TeknoSA, Intel işbirliğiyle müfredata uygun yardımcı kaynaklarla öğrencilerin derslerini tekrar edebilmelerini, kaçırdıkları dersleri takip edebilmelerini ve eğlenerek öğrenmeyi sağlayan bir kampanyaya imza atıyor.

25 Eylül tarihinde başlayacak ve Kasım ayı sonuna kadar sürecek kampanya ile öğrenciler, Türkiye’nin 81 ilindeki TeknoSA mağazalarından ve Teknosa.com’dan aldıkları Intel işlemcili notebook ve ikisi bir arada ürünlerle 3 farklı dijital eğitim sitesine de üyelik hakkı kazanacaklar. Ürünlerle birlikte Türkiye’nin önde gelen Morpa Kampüs, Your Learning Place ve Palme Yayıncılık eğitim siteleri için TeknoSA müşterilerine özel olarak 3 aylık bedelsiz üyelik aktivasyon kodu verilecek olup, 3 ayın ardından her bir site için üyelikler özel fiyat avantajlarıyla yıllık olarak uzatılabiliyor olacak.

Dijital eğitim deneme paketi içinde yer alan; ilkokul ve ortaokul öğrencilerine derslerde destek olmak için hazırlanmış müfredata uygun binlerce eğitsel içeriğin yer aldığı, 1.200.000 öğrencinin kullandığı zengin bir eğitim-öğretim platformu olan “Morpa Kampüs”, öğrencilerin görsel ve işitsel tekniklerle öğrenmelerine ve tekrar etmelerine imkan sağlıyor.

Türkiye’de yaklaşık 200 bin öğrencinin animasyonlar, masallar ve oyunlar eşliğinde yabancı dil öğrendiği “Your learning place” sistemi ve TEOG ve YGS için hazırlanmış, “Palme” kaynaklı soru bankalarının yer aldığı sistem ile öğrenciler eğlenerek, seyrederek, duyarak kalıcı öğrenmenin kapılarını aralayacak.

Türkiye’nin lider teknoloji marketi TeknoSA’da yeni öğretim yılı, teknoloji devi Intel işbirliğiyle öğrencilere sunulan fırsatlarla karşılanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ