Kampanya ve İndirim Haberleri

Tekzen 250 TL alışverişe 20 TL Shell yakıt hediye 3- 26 Mayıs 2019

  • 03 Mayıs 2019
Tekzen 250 TL alışverişe 20 TL Shell yakıt hediye 3- 26 Mayıs 2019

Tekzen mağazalarından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde Shell istasyonlarında geçerli 20 TL hediye yakıt kampanyasını kaçırmayın. Kampanya 3 – 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında Shell ClubSmart kart sahiplerine özeldir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya Tekzen mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli olup, tekzen.com.tr’den yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
Kampanya kapsamında Shell ClubSmart kart sahiplerine Tekzen mağazalarından yapacakları tek seferdeki 250 TL ve üzeri alışverişleri karşılığında 20 TL değerinde yakıt hediyesi verilecektir.
Kampanyaya kısa mesaj ile katılmak için TEKZEN yazıp aralarında birer boşluk bırakarak sırasıyla Adınızı, Soyadınızı, 6 haneli kampanya kodunuzu ve Shell ClubSmart kart numaranızı girerek 26 Mayıs 2019 saat 24:00’e kadar 3607’ye kısa mesajla göndermeniz gerekmektedir.
Kampanyaya başarılı olarak katılan katılımcıların Shell ClubSmart kartına 29 Mayıs 2019 günü; 20 TL karşılığı yakıt değerinde 2.000 Smart Puan yüklenecektir.
Bu kampanya diğer Tekzen ve Shell kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyadan her kart sahibi sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Kampanyaya her kart sahibi 1 cep telefonu nosu ile sadece 1 kez SMS aracılığı ile katılım talebi gönderilebilir.
Her kampanya katılım kodu sadece 1 kez kullanılabilir.
Yüklenen Smart Puanların son kullanım tarihi 30 Haziran 2019’dur. Kullanılmayan Smart Puanlar 30 Haziran 2019 tarihinde silinecektir.
Kampanya, anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak yakıt alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.
Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart kartın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir.
Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz
Kampanyaya tüm Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla ücretsiz olarak katılım yapılabilecektir.
Alışverişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi ve alışveriş tutarının 250 TL’nin altına düşmesi durumunda kazanılmış olan hediye iptal olur.
Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
Yüklenen hediye puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.
Hediye Smart puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt alınabilmesi için kartın ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x