Kampanya ve İndirim Haberleri

Tekzen 300 TL harcamada 25 TL Shell yakıt hediye 16 Temmuz – 13 Ağustos 2018

  • 17 Temmuz 2018
Tekzen 300 TL harcamada 25 TL Shell yakıt hediye 16 Temmuz – 13 Ağustos 2018

Tekzen mağazalarında kampanyalar ve indirimler sürüyor. Tekzende Shell club smart sahiplerine özel kampanyada 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL değerinde hediye Shell yakıt kazanacaksınız. Kampanya 16 Temmuz – 13 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 16 Temmuz – 13 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya Tekzen mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli olup, www.tekzen.com.tr’den yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
Kampanya kapsamında Shell ClubSmart kart sahiplerine Tekzen mağazalarından yapacakları tek seferdeki 300 TL ve üzeri alışverişleri karşılığında 25 TL değerinde yakıt hediyesi verilecektir.
Kampanyaya kısa mesaj ile katılmak için, kampanya katılım şifrenizi TEKZEN yazıp aralarında birer boşluk bırakarak Adınızı, Soyadınızı, kampanya kodunuzun son 6 hanesini ve 17 haneli Shell ClubSmart kart numaranızı girerek 14 Ağustos 2018 saat 23:59’a kadar 3607’ye kısa mesajla göndermeniz gerekmektedir.
Kampanyaya başarılı olarak katılan katılımcıların Shell ClubSmart kartına 16 Ağustos 2018 günü; 25 TL karşılığı yakıt değerinde 2.500 Smart Puan yüklenecektir.
Bu kampanya diğer Tekzen ve Shell kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyadan her kart sahibi sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Kampanyaya her kart sahibi 1 cep telefonu nosu ile sadece 1 kez SMS aracılığı ile katılım talebi gönderilebilir.
Her kampanya katılım kodu sadece 1 kez kullanılabilir.
Yüklenen Smart Puanların son kullanım tarihi 15 Eylül 2018’dir. Kullanılmayan Smart Puanlar 15 Eylül 2018 tarihinde silinecektir.
Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart kartın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir
Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card ve diğer Shell Card sahipleri katılamaz.
Kampanyaya tüm Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla ücretsiz olarak katılım yapılabilecektir.
Alışverişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi ve alışveriş tutarının 300 TL’nin altına düşmesi durumunda kazanılmış olan hediye iptal olur.
Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
Yüklenen hediye puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.
Hediye Smart puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt alınabilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıt işlemi www.shellsmart.com adresinden yada Shell mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilir.
Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Tekzen ve Shell’e aittir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x