Tekzen Black&Decker darbeli matkap kampanyası

  • 01 Ekim 2015
Tekzen Black&Decker darbeli matkap kampanyası

Tekzen yeni televizyon reklamında Black&Decker darbeli matkap kampanyasını duyurdu. Sırt çanta hediyesi, 16’lı uç seti ile gelen ürün 109.90 TL fiyatla satışta. Yanında gelen sırt çantası 20 TL değerinde çok önemli değil. Ürünün kalitesi fena değil. Matkap delme ve vidalama işlerinde kullanılabilir. Devir ayarı mevcut. Amatör bir ürün, ev işlerinde kullanılabilir. 600W güç beton delmede yetersiz kalabilir. Yanında gelen uç seti kalitesiz.

Sırt çantası işimi görür diyorsanız alabilirsiniz. Yıllarca sorunsuz kullanayım kaliteli bir matkap alayım diyorsanız 160 TL civarında BOSCH GSB 1300 mavi profesyonel seri matkabı tavsiye ederiz. Bosch alırken mavi ürünleri almanızda fayda var.

40 TL azımsanacak bir fark değil, betonla işiniz fazla yoksa uygun fiyatlı ürünlerde işinizi görecektir. Betondan kastımız tuğla değildir. Yan duvarları 50 TL’lik matkaplada sorunsuz delersiniz. Tavan gibi kalın betonları delmek için güçlü matkap gerekir. Kaliteli matkap kadar önemli diğer husus kaliteli uçlardır. 1000 TL’lik bir matkap bile kalitesiz uçla iş görmez.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.