Kampanya ve İndirim Haberleri

Tekzen Garanti Pay ödemelerinde 50 TL bonus hediye 15 Ekim – 15 Kasım 2017

  • 18 Ekim 2017
Tekzen Garanti Pay ödemelerinde 50 TL bonus hediye 15 Ekim – 15 Kasım 2017

Tekzen internet sitesinden yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerinizde ödemenizi Garanti Pay ile yaparak 50 TL değerinde bonus kazanabilirsiniz. Kampanya 15 Ekim – 15 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
Alışverişiniz sepetinizi www.tekzen.com.tr’den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
Kampanya 15 Ekim-15 Kasım 2017 tarihleri arasında www.tekzen.com.tr’den Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.;
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar, Paracard’lar dahildir.
Kazanılan Bonus’lar 19 Kasım 2017’de kartınıza yansır ve 19-29 Kasım 2017 tarihleri arasında Bonus iş yerlerinde kullanılabilir.
Kullanılmayan Bonus’lar 30 Kasım’da geri alınacaktır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x