Kampanya ve İndirim Haberleri

Trendyol beğen kazan kampanyası Ekim 2021

  • 08 Ekim 2021
Trendyol beğen kazan kampanyası Ekim 2021

Trendyol Ekim ayına özel kampanyasında ürünleri paylaşanlara ve beğenenlere özel 50 TL hediye ediyor. Kampanyada 3 yöntem var ve her birinden farklı hediyeler kazanıyorsunuz. Kampanya 12-15 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

1.Yöntem: Trendyol uygulaması üzerinden takip ettiğin satıcı mağazasını arkadaşlarınla paylaş! Paylaştığın linklerdeki satıcı mağazaları o linklerden gelen kişilerden toplamda 50 takip sayısına ulaştığında 50 TL Trendyol cüzdan kuponu kazan! Kampanya boyunca maksimum 50 TL kazanabilirsin!

2.Yöntem: beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında minimum 5 TL maksimum 25 TL’ye kadar olacak şekilde ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazan!

3.Yöntem ise Favorilerim Menüsünden Koleksiyonlarım’a girerek yeni bir koleksiyon oluştur ve Paylaş butonundan arkadaşlarınla paylaş. Paylaştığın koleksiyonunu arkadaşlarının kaydetmesini sağla. Koleksiyonun 25 kaydedilmeye ulaştığında 25 TL değerinde cüzdan kuponu kazan.

3 farklı kampanyaya da katılabilirsin. Satıcı Mağazası Paylaş Kazan (max. 50 TL), Koleksiyon Paylaş Kazan (max. 25 TL) ve Ürün paylaş kazan (max. 25 TL) kampanyalarından toplamda en fazla 100 TL kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. emx dedi ki:

    Vodafone pay internet harcamasi kampanyasi var yine isine yarayan olur belki

BİR YORUM YAZ