Trump alışveriş merkezi 75 TL alışverişte tiyatro bileti hediye

  • 12 Mayıs 2014
Trump alışveriş merkezi 75 TL alışverişte tiyatro bileti hediye

Trump Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine özel fırsatlar sunuyor. Trump Avm yeni kampanyasında 75 TL alışveriş yapanlara tiyatro bileti hediye ediyor.

Ali Poyrazoğlu’nun Babam 9 Doğurdu, Ferhan Şensoy’un Ferhangi Şeyler, Sumru Yavrucuk’un Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi, Zerrin Tekindor ve Tardu Flordun’un Kim Korkar Hain Kurttan gibi oyunları seçilebilecek oyunlar arasında yer alıyor.

Trump Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahnelenen tiyatro oyunlarına hediye bilet kampanyası düzenliyor. Trump Alışveriş Merkezi’ndeki giyim ve aksesuar mağazalarından en az 75 TL’lik Alışveriş yapanlar, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde oynanan tiyatro oyunlarından istediklerine hediye bilet kazanıyor.

Kampanya kapsamında seçilebilecek oyunlar arasında; Babam 9 Doğurdu, Arturo Ui’nin Önlenebilir Tırmanışı, Huysuz, Aburcuburistan- Ço (çocuk oyunu), Nafile Dünya, Leliko-Ço, Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi, Katil Joe, Sondan Sonra, Basit Bir Ev Kazası, Masal Müfettişi, Ferhangi Şeyler, Kim Korkar Hain Kurttan gibi çok özel 14 farklı tiyatro oyunu yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ