Axen 48″ 122cm dled televizyon monitör 899 TL

  • 24 Ağustos 2016
Axen 48″ 122cm dled televizyon monitör 899 TL

Vatan bilgisayar internet sitesinde Axen marka 48″ 122cm boyutunda monitör 899 TL fiyatla satışta. Televizyon olarak kullanmak için uydu alıcı cihaz takılması gerekiyor. 100 liraya iyi bir uydu alıcı alabilirsiniz. Televizyon lcd panel yerine yeni nesil dled panel kullanıyor.

DLED nedir?

Direct LED’in kısaltmasıdır. Panele ışık doğrudan LCD ekranın altından verilir. D-LED’de hem üretim maliyeti yüksektir hem de panel biraz daha kalındır. Fakat avantajı, kontrastın çok daha yüksek olması ve bölgesel olarak parlaklığın kontrol edilebilmesidir.

48″ boyutlu bir ekranı bu fiyata kaçırmayın. Üründe 2 adet hdmi ve 2 adet usb girişi mevcut. Ses kalitesi kötü, kaliteli bir soundbar ile kullanabilirsiniz.

Ürün link: vatanbilgisayar.com/axen-48-122-cm-fhd-dled-monitor-siyah.html

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mert Nezin dedi ki:

    Aynı monitörü geçen ay 1100’e aldım. Babamlara hediye ettim. Öncelikle bu fiyata bu ürün çok iyi. Fiyatına göre çok iyi bir görüntüsü var. Elbette 2000 liralık bir tv gibi değil. Kontrast ve parlaklığı güzel. Hareketli sahnelerde gölgelenmeler mevcut. Bunu en iyi kayan alt yazılarda görebiliyorsunuz. Kayan yazılar flu oluyor. Sesi kalitesiz, kasası sağlam. Tam siyah görüntülerde ışık sızmaları mevcut. 32″ fiyatına 48″ tv alıyorsunuz bunlar ufak sıkıntılar. Bu kampanyadaki fiyatı görünce bir tane daha almayayım diye çok düşündüm.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.