Vatan bilgisayar kankalar günü 30 Nisan 2015

 • 28 Nisan 2015
Vatan bilgisayar kankalar günü 30 Nisan 2015

Vatan bilgisayar her yıl kutladığı dünya kankalar gününe özel kampanyasında bu yıl 30 Nisan 2015 tarihinde kankalara Intel İşlemcili Lenovo 2´si 1 Arada Laptop Kazanma şansı sunuyor.

30 Nisan 2015 tarihine kadar kankan ile herhangi bir Vatan Bilgisayar Mağazasında çekmiş olduğun  fotoğrafı #kankamlavatanda hastag´i ile facebook.com/vatanbilgisayar, instagram.com/vatannbilgisayar veya twitter.com/vatanbilgisayar sosyal medaya hesaplarından paylaşarak yarışmaya katılabilirsin.

Yarışmada Facebook´ta en çok paylaşılan, Twitter´da en çok retweet yapılan, Instagram´da en çok beğeni alan kullanıcı, en yakın arkadaşı ile birlikte Lenovo MIIX3 80HV004GTX 2´si 1 arada Laptop kazanacaktır.

Yarışma Ayrıntıları

 • Kampanya 30.04.2015 tarihinde 10:01-21:59 saatleri arasında Vatan Bilgisayar Sosyal medya hesapları(www.facebook.com/vatanbilgisayar, https://instagram.com/vatannbilgisayar, https://twitter.com/vatanbilgisayar ) üzerinde gerçekleşecektir.
 • Katılımcılara, 30 Nisan tarihinde en yakın arkadaşı (kankası) ile herhangi bir Vatan Bilgisayar Mağazasına gelerek, çekilmiş olduğu fotoğrafı #kankamlavatanda hastag´i ile facebook , instagram veya twitter adreslerinin herhangi biri üzerinden paylaşması istenecektir. Facebook´ta en çok paylaşılan, Twitter´da en çok retweet yapılan, Instagram´da en çok beğeni alan kullanıcı, en yakın arkadaşı ile birlikte Lenovo MIIX3 80HV004GTX 2´si 1 arada Laptop kazanacaktır. Bir kullanıcı sadece bir (1) ödül kazanabilir.
 • Çekilecek fotoğrafta en fazla 2 kişi olmalıdır.
 • Kazanan 04.05.2015 tarihinde Facebook sayfamızda duyurulacaktır.
 • Kampanya dâhilinde toplam 6 kişi (3 çift) için 6 adet Lenovo MIIX3 80HV004GTX 2´si 1 Arada Laptop verilecektir. Ödülün gönderim süresi (kargo süreleri hariç olarak) 4-8 iş günü arasında değişmektedir.
 • Kampanyaya katılan herkes, Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş. ile talep edildiğinde iletişim bilgilerini paylaşmayı kabul eder.
 • Kampanya sonunda kazanan kişiye facebook,  instagram ve Twitter sayfası üzerinden mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad, ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş. sorumlu değildir.
  Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş.kazanan kişilerle iletişime geçtikten sonraki 3. günün sonunda katılımcıya ulaşamaması durumunda kampanya dahilinde belirtilen ödül kampanya koşullarını yerine getiren bir sonraki ilk kişiye devretme hakkına sahiptir.
 • Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 • Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş.bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu kabul etmez.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 • Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
  İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş. yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
  Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
  Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş. tarafından yapılacaktır.
 • Vatan Bilgisayar San. ve Tic A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 • Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 • Bu kampanyanın Facebook,Instagram ve Twitter siteleri ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Facebook,Instagram ve Twitter siteleri sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes işbu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.