Watsons cardfinans kampanyası 100 TL harcamaya 20 TL hediye 1-30 Eylül 2017

 • 02 Eylül 2017
Watsons cardfinans kampanyası 100 TL harcamaya 20 TL hediye 1-30 Eylül 2017

Cardfinans kredi kartı sahipleri Watsons mağazalarından 1-30 Eylül 2017 tarihleri arasında yapacakları toplam 100 TL harcamada 20 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya cardfinans poslarından yapılacak ödemelerde geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için WATSONS yazıp, 2273’e gönderin.

Kampanya Ayrıntıları

 • Eylül ayı boyunca toplamda yapılacak alışveriş tutarı 100 TL’ye ulaştığında 20 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir. Kampanya kapsamında en fazla 20 TL ParaPuan kazanılacak olup, kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta yüklenecektir.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca “WATSONS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Fix Card Artı Paket’e dahil olan müşterilerin de SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar 31 Ekim 2017 tarihine kadar harcanabilecek; kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan alışveriş tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, kalan alışveriş tutarının 100 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kazanılan ParaPuan’lar,değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ticari kredi kartları, banka kartları, sanal kartlar, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
 • Watsons ‘ın tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi Watsons mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Watsons mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Watsons’ın 444 67 85 numaralı müşteri danışma hattına iletilebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Batman kampanyacısı dedi ki:

  Cardfinans QNB olduktan sonra kampanya için uzun numaralı hattan kampanya katılımı yapmıyor Yen’i numarası varsa yayınlarsanız sevinirim bu arada tebin bonus denizin bonus ile garantinin bonus kartlarına kampanyası vardı yayınlamadıysanız 6 tane üye market giyim kırtasiye ve eğitim alışverişine 60 lira veriyor ayrıca huzurlu mutlu bir bayram dilerim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.