Anneler gününe özel English home kampanyası

  • 17 Nisan 2011
Anneler gününe özel English home kampanyası

Anneniz için harika yatak örtüleri ve porselen takımlar sizleri bekliyor. English Home, dünyanın en değerli hazinesi olan annenize, Anneler Günü�nde hediye edebileceğiniz birbirinden çeşitli ürün seçenekleri sunuyor. Ayrıca, cıvıl cıvıl renklerle ilkbahar ve yaz mevsiminin tüm canlılığını koleksiyonlarına yansıtan English Home, annenize özel 29 Nisan – 8 Mayıs tarihleri arasında tüm yatak örtülerinde %50 indirim uygulayacak.

 

English Home, dünyanın en değerli hazinesi olan annenize, Anneler Günü�nde hediye edebileceğiniz birbirinden çeşitli ürün seçenekleri sunuyor.

Daha keyifli 5 çayları için�

English Home, porselen çay seti, kupa, kurabiyelik, çerezlik ve dondurmalıkdan oluşan yeni sofra grubu koleksiyonunu misafirlerinin beğenisine sunuyor. Mayıs ayı başında hediyelik kutular içinde satışa sunulacak, farklı renklerdeki çiçek ve marine desenli ürünler çay sofralarını renklendirecek.

Yatak örtülerinde %50 indirim fırsatı

Ayrıca, cıvıl cıvıl renklerle ilkbahar ve yaz mevsiminin tüm canlılığını koleksiyonlarına yansıtan English Home, annenize özel 29 Nisan – 8 Mayıs tarihleri arasında tüm yatak örtülerinde %50 indirim uygulayacak.

Sade renkler ve romantik tasarımlar ile English Home, diğer tüm sezon ürünleri ve cazip fiyat seçenekleri ile annesine sevgisini duyurmak isteyenleri en yakın mağazalarına bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.