Atlas halı eski halıyı getirene 200 TL indirim kampanyası

  • 26 Nisan 2016
Atlas halı eski halıyı getirene 200 TL indirim kampanyası

Atlas halı 2016 baharına özel kampanya kapsamında eski halısını getirenlere özel 200 TL indirim fırsatı sunuyor. Yeni sezon Atlas halınızı alırken eski halılarınızı değerlendirebilirsiniz. Kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Eski 160*230 boyutunda halınız için 150 TL,  200*290 boyutlu halılarınız için 200 TL indirim yapılacaktır.

Değerli tüketiciler firmaların yaptığı eskiyi getir indirim yapalım sloganlı kampanyaların algı yönetimi olduğunu unutmayın. Aslında firma indirim yapacak ama bunu mantık çerçevesine oturtmak istiyor. Sizin götürdüğünüz halı yada beyaz eşyanın firma için hiçbir maddi değeri yok. Çoğu ürün çöpe gidiyor. Bayiye gittiğinizde eski halım yok indirim yapar mısınız şeklinde durumunuzu anlatırsanız indirimden yararlanabilirsiniz.

Doğal minerallerin kullanımıyla AB standartlarına uygun üretilen; kir, leke barındırmayan ve kendi kendini temizleyen nano halıları ile bir dünya buluşuna imza atan Atlas Halı, başlattığı değiştirme kampanyası ile isteyen herkesi nano halıya terfi ettiriyor!

30 Haziran tarihine kadar sürecek sürecek olan değiştirme kampanya kapsamında tüketiciler, eski halılarını Atlas Halı bayilerine teslim ederek nano teknolojisine cazip fiyatlarla ulaşabilecekler. Bayilere getirilen 160*230 ebatlarındaki eski halılar 150 TL, 200*290 ebatlarındaki eski halılar ise 200 TL sayılacak. Kampanya, Atlas Halı’nın 21 seriden oluşan, her zevk ve beğeniye hitap eden çeşitlilikteki zengin koleksiyonuna ulaşmak isteyenler için önemli bir fırsat olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ