Bellona 2013 kampanyasında %30 indirim fırsatı

  • 15 Ocak 2013
Bellona 2013 kampanyasında %30 indirim fırsatı

Bellona Moblya mağazalarında kampanyalar 2013 yılında da devam ediyor. Bellona’da 2013 yılının ilk indirim kampanyasında 30 Üründe %30`a varan indirim sizleri bekliyor. Bellona Genç Odası alanlara yatak ve bazalarda %30 İndirim ve Uyku seti alanlara yastık hediye edilecektir. Bellona Mobilya Kampanyası 31 Mart tarihine kadar geçerlidir.
Bellona Mobilya 2013 Kampanya Detayları;

– Bellona Mobilya 2013 Kampanyası 01 Ocak 2013 tarihinde başlayacak 31 Mart 2013 tarihinde sona erecektir.

– Aşağıda listelenen ürünlerde belirtilen oranlarda indirim uygulaması yapılacaktır.

– Döşemeli grupta Victoria koltuk takımı, Diego Koltuk Takımı, King ve Pandora Tv koltukları ve Palmo sandalyeler indirim kapsamına alınmıştır.

– Bir önceki kampanyada indirimde olan Monet, Vega, Estivo, Hera, Karen, Arya, Elegance, Vista, Sandy, Lifos, Vivaldi, Anfora, Hanzade, Florida, Retro ve Vento döşemeli ürün gruplarındaki indirim uygulaması devam etmektedir.

– Yatak ürün grubunda bir önceki kampanyada indirimde olan Nostress, Caprice ve Offsetform yataklardaki indirim uygulaması devam etmektedir.

– Panel mobilya ürün grubunda Anfora serisi, Hanzade Serisi, Lifos serisi, Monza serisi, Asos Serisi, Nil serisi, Modena serisi, Apple ve Fresh genç odaları ve Scart Plazma Tv sehpası indirim kapsamına alınmıştır.

– Anatolya serisinde bir önceki kampanyada yapılan indirim uygulaması devam etmektedir.

– Baza ürün grubunda bir önceki kampanyada indirimde olan Twinjoy ve Anfora baza/başlıklardaki indirim uygulaması devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.