Kampanya ve İndirim Haberleri

Bellona mobilya alışverişlerinizde Arçelik ve Bekoda 750 TL hediye çeki

  • 02 Nisan 2012

Bellona 2012 mobilya kampanyaları devam ediyor. Şimdi yeni evlenenlere ve evini yenileyenlere özel kampanyada 2 Nisan – 31 Haziran 2012 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde Beko / Arçelik Hediye Çeki kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya süresince Döşemeli, Yatak ve Baza ürün gruplarında bazı hedef ürünlerde cazip indirim avantajları ve Maximum Kart’a Özel 12 taksit ve şimdi al Ekim 2012 de ödemeye başla” avantajı sunulacaktır.

Kampanya Kapsamında;
– Kampanya süresince ürün grubu sınırlaması olmaksızın Bellona markalı ürünlerden 5.000.- TL ve üzeri alış veriş yapan tüketicilerimize 500.-TL tutarında, 7.500.- TL ve üzeri alış veriş yapan tüketicilerimize 750.-TL tutarında Arçelik/Beko hediye kartı verilecektir. Tüketici bu kartı dilediği Arçelik/Beko bayisinde kullanabilecek, Arçelik|Beko da satışa sunulmakta olan Tüm beyaz eşya, klima, ankastre ürünler, küçük ev aletleri alabilecek, elindeki hediye kart bedeline kadar ücretsiz olarak, elindeki kart bedelinin üstündeki fiyata sahip ürünleri de fiyat farkı ödeyerek alabilecektir.
– Tüm ürün Gruplarında “Maximum Kart’a Özel 12 taksit ve şimdi al Ekim 2012 de ödemeye başla” avantajı sunulacaktır.
– Kampanyamız boyunca Maximum Kart’a Özel %7 vade farkı ile 36 taksit uygulaması yapılacaktır.
– Diğer Kart Kullanımlarında ve Senetli Satışlarda Peşin Fiyatına Vade Farksız 1+5=6 Taksit Avantajı sunulacaktır.

Bellona Arçelik ve Beko’ dan Kaçırılmayacak Hediye Fırsatında;
Bellona ürünlerinden ürün sınırlaması olmaksızın, KDV Dahil 1+5 perakende fiyatlar üzerinden;

  • 5.000 TL ve üzeri alışveriş yapan  tüketicilerimize 500.-TL tutarında,
  • 7.500 TL ve üzeri  alışveriş yapan tüketicilerimize 750.-TL tutarında,

Arçelik/Beko hediye kartı verilecektir.

Tüketici bu kartı dilediği Arçelik|Beko bayisinde kullanabilecek, Arçelik|Beko da satışa sunulmakta olan Tüm beyaz eşya, klima, ankastre ürünler, küçük ev aletleri (lcd tv ve düzüstü bilgisayarlar hariç) alabilecek, elindeki hediye kart bedeline kadar ücretsiz olarak, elindeki kart bedelinin üstündeki fiyata sahip ürünleri de fiyat farkı ödeyerek alabilecektir. Sonuçta tüketiciye verilen paro kart Arçelik|Beko mağazalarında kullanılacak para hükmündedir.

Tüketicilerimizin Beyaz eşya promosyonu hak edebilmesi için Bellona markalı ürünlerden 5.000.-TL (KDV Dahil 1+5 perakende fiyatlar üzerinden) ve üzerinde alışveriş yapması gerekmektedir. 5.000 TL altındaki alımlara promosyon verilmez. Blok alımların aynı bayiden ve tek seferde yapılması gerekmektedir.

Birden fazla Hediye Kartı hak edilebilmesi için tüketicilerimizin 5.000.-TL ve 7.500.-TL ve katları şeklinde alışveriş yapması gerekmektedir. Örneğin 5.000.-TL alışveriş yapan bir tüketicimiz 1 adet 500.-TL lik hediye kartı alırken, 10.000.-TL alışveriş yapan bir tüketicimiz 2 adet 500.-TL lik hediye kartı alabilecektir. 12.500.-TL alışveriş yapan bir tüketicimiz 1 adet 750.-TL, 1 Adet 500.-TL lik hediye kartı alabilecektir.

Arçelik|Beko hediye kartı, bayilerimize ürün olarak değil, 500.-TL ve 750.-TL değere sahip hediye kartı şeklinde gönderilecektir. Söz konusu hediye kartları,  yurdun her yerindeki Arçelik|Beko bayilerinde kullanılabilecektir.

5.000.-TL-7.499.-TL arası alışveriş yapan tüketicilere 1 adet 500.-TL lik, 7,500.-TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilere 750.-TL tutarındaki hediye kartı ücretsiz olarak verilecektir.

Bellona Kampanya süresince sunacağı indirim fırsatında yer alan ürünler;
Döşemeli ürün grubunda;
Karen Grubu (Kanepe, Majör, Midi, Lüks, Midi Lüks Takım),
Vega Grubu (Kanepe, Lüks ve Midi Lüx Takım),
Monet Koltuk Takımı,
Retro Koltuk Takımı,
Vivaldi Koltuk Takımı,

Yatak ürün grubunda;
NoStress,
Reform Ultra Ortopedik,
Reform Süper Lüks,

Baza ürün grubunda;
Twinjoy bazada

Oldukça cazip fiyat avantajı sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ