Bellona mobilya kampanyasında 106 ekran Lcd televizyon hediye

  • 03 Temmuz 2012
Bellona mobilya kampanyasında 106 ekran Lcd televizyon hediye

Bellona mağazalarında mobilya kampanyaları devam ediyor. Bellona yeni kampanyasında evini döşeyenlere muhteşem hediyeler sunuyor. Bellonadan mobilya alışverişi yapanlar çekilişsiz kurasız 106  Ekran Grundig LCD TV kazanıyor.

Aylıca Ev Teksit Ürünlerinde Pikelerde %40, Yatak Örtülerinde %50’ye varan indirimler, Halı Gruplarında Oturma odası halıları 99 TL, Salon Halıları 159 TL’den başlayan fiyatlarla sizi bekliyor.

Kampanya süresince ürün grubu sınırlaması olmaksızın Bellona markalı ürünlerden,

  • 4.900.-TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize 56 ekran,
  • 6.900.-TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize 80 ekran,
  • 9.900.-TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize 106 ekran Grundig markalı LCD televizyon promosyon olarak verilecektir.

Halı ürün grubunda seri sonu ürünlerde aksiyon uygulamasına gidilecektir. Bu bağlamda oturma odası halıları (150×230, 160×230) 99.-TL den, Salon halısı (200×300) 159.-TL perakende fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Döşemeli, panel, yatak, baza ve ev tekstili ürün gruplarında cazip indirim ve fiyat avantajları geniş şekilde yer alacaktır.

Döşemeli ürün grubunda 1 Temmuz-20 Ağustos 2012 tarihleri arasında Hera, Destina ve Moon ürün gruplarında cazip fiyat avantajları sunulacaktır.

EV tekstili ürün grubunda 1 Temmuz-20 Ağustos 2012 tarihleri arasında Yatak Örtüleri, Saten Nevresim Takımları ve Pikelerde cazip fiyat avantajları sunulacaktır.

Döşemeli grupta Karen, Vega, Monet, Vivaldi ve Retro ürün gruplarındaki indirim avantajı devam etmektedir.

Döşemeli ürün grubunda ayrıca Alfa Kanepe ve Majör takım, Estivo Kanepe ve Majör takım, Elit koltuk takımı, Helina Koltuk Takımı, Hanzade Koltuk Takımı, Linea Koltuk ve Köşe Takımı, Lorena Koltuk ve Lüx Takım, Nepal Koltuk ve Köşe Takımı, Lexus Koltuk Takımı ve Nil Koltuk takımında cazip indirim avantajları sunulmaktadır.

Panel Mobilya Ürün grubunda Alfa Yatak ve Genç Odası, Helina Yatak ve Yemek Odası, Helina Portmanto, Helina Duvar Ünitesi, Suena Yatak ve Yemek Odası, Suena Duvar Ünitesi, Lexus Yatak ve Yemek Odası, Lexus Duvar Ünitesi, Lexus Sehpa, Nil Yatak ve Yemek Odası, Nil Duvar Ünitesi, Laris Mutfak Köşe ve Select Sandalye ürün gruplarında cazip indirim avantajları sunulmaktadır.

Bolero Masa Sandalye Takımına rekabetçi fiyat uygulaması yapılmış olup 1 Masa + 4 Sandalye 395 TL den satışa sunulacaktır.

Yatak ürün grubunda Nostress yatak indirimi devam etmektedir. Yatak ürün grubunda ayrıca Offsetform ve Twinjoy yataklarda cazip indirim avantajları sunulmaktadır.

Baza ürün grubunda Twinjoy baza ve başlıktaki agresif fiyat avantajı devam etmektedir. Ayrıca Suena baza ve başlıkta cazip indirim avantajı sunulmaktadır.

Uyku seti ve Nevresim takımlarında cazip fiyat avantajı devam etmektedir.

Tüm ürün Gruplarında “Worldcard’a Özel 12 taksit ve şimdi al 2013 de ödemeye başla” avantajı sunulacaktır.

Kampanya boyunca Worldcard’a Özel %5 vade farkı ile 24 taksit uygulaması yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.