Kampanya ve İndirim Haberleri

Çilek mobilya %40 indirim kampanyası

  • 08 Eylül 2015
Çilek mobilya %40 indirim kampanyası

Çilek mobilyada 2015 okul dönemi başlangıcına özel kampanya kapsamında %40’a varan indirim fırsatı sizleri bekliyor. Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinin öncü markası Çilek, birbirinden eğlenceli ve renkli ürünleriyle yeni ders yılına hazırlanıyor. Okulların açılması yaklaşırken, sunduğu %40’a varan indirim seçenekleriyle hem aileleri hem de çocukları sevindiren Çilek, yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilere başarılar diliyor.

Uzun bir yaz tatilini geride bırakan minikler, depoladıkları enerjiyle yeni ders yılı için sabırsızlanıyor. Çocuklarının yaşam alanlarında mutlu ve rahat zaman geçirmesini isteyen aileler de soluğu Çilek mağazalarında alıyor. Çilek’in uzman tasarım ekibi tarafından çocuk sağlığı düşünülerek tasarlanan odaları, %40’a varan indirim oranlarıyla yeni ders yılına hazırlanan miniklerin ve ailelerinin yüzlerini güldürüyor.

Ödevlerini bitirdiktensonra futbol oynamak isteyenlere
Futbolsever çocuklar için tasarlanan serinin her detayı dünyaca ünlü stadları andırıyor. Yatağı, çalışma masası, çalışma sandalyesi ve dolabıyla ortamı bir anda stadyuma dönüştüren Football serisi, aynı zamanda perdeden halıya, banktan top filesine kadar tüm mobilya ve aksesuarlarıyla, çocukları kendi sahalarının yıldızı yapıyor.

Okul sonrası uyku keyfi araba karyolada
Araba meraklısı minikler için tasarlanan Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, çocukların odalarında eğlenceli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Champion Racer serisi içerisinde yer alan her ürün, araba yarışı konseptiyle minikleri kendine hayran bırakıyor. Garaj kapısı şeklindeki dolapları, göstergeleri olan çalışma masası ve özel tasarım yatakları, minikleri eğlenceli bir dünyaya taşıyor. Araba şeklindeki karyolalar ise çocuklara kendini bir yarış pilotu gibi hissettiriyor.

Geleceğin Pilotları için First Class Odalar Çilek’te
Özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarlanan First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise firstclass bir yolcu deneyimini yaşatıyor. First Class uçuşlarda sunulan okuma lambası, deri koltuklar ve kişiye özel media port gibi özellikler, serinin yatağında hayat buluyor. Çocuklara hayallerinin uçuşunu yaşatan Çilek, kokpit-kule konuşma sesleri içeren ve gerçek kokpit görünümünde olan çalışma masası ile de pilot olmak isteyen çocukların hayallerini gerçekleştiriyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x