Kampanya ve İndirim Haberleri

Çilek mobilya %50 indirim kampanyası

  • 13 Ağustos 2012
Çilek mobilya %50 indirim kampanyası

Çilek mobilyada indirim kampanyaları sürüyor. Çilek mağazalarında % 50’ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor. Tüm çilek mağazalarında geçerli olacak kampanyada 13 Ağustos- 15 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak indirimleri kaçırmayın!

Kampanya kapsamında, çocuk ve genç odalarının en çok ilgi gören Araba Karyolaları ile ürün gamına yeni eklenen Araba Ranza’nın yanı sıra boyutları sabit ya da büyüyebilen Bebek Karyolaları’nın tümü, ekonomik sınıf serilerinden SL Şirin ve Split ile genç erkek ve kız grubuna hitap eden SL Aktif Beyaz ve SL Pozitif serileri yer alıyor. Lokomotif ürünlere aksesuar gruplarının da dahil edildiği kampanya ile Çilek’in yüksek güvenlikli ve 5 yıl garantili özel ürünlerine, ücretsiz montaj hizmeti ile birlikte çok avantajlı fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Çocuk ve genç odalarında özel yaşam alanı kurma fırsatı

Çocukları için en doğru seçimi yapmak isteyen aileler, Bonus’a özel 12 taksit avantajından da faydalanabilecek. Büyük yaz indirimini kaçırmamak için size en yakın Çilek Odası mağazasını ziyaret ederek, kampanya ve Çilek ürünleriyle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x