English Home World kampanyasında 10 TL hediye

  • 22 Haziran 2013
English Home World kampanyasında 10 TL hediye

English Home mağazalarında World kredi kartı sahiplerine özel kampanyada world alışveriş asistanı içindeki alışveriş merkezlerinde bulunan English Home mağazalarında Cuma, Cumartesi ve Pazar tek seferde 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL değerinde Worldpuan fırsatı. Üstelik kampanyaya katılıp harcama yaparak Facebook ya da Twitter’dan paylaşanlara ekstra 5 TL Worldpuan hediye!

Katılım Koşulları:
Kampanyaya katılmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir;

iPhone veya Android cep telefonunuza World Alışveriş Asistanı uygulaması indirilmelidir.
Uygulamada yer alan DİĞER alanından müşteri numarası girişi yapılmalıdır.
BANA ÖZEL alanından katılmak istediğiniz kampanya için “Kampanyaya Katıl” butonuna basılmalıdır.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya World Alışveriş Asistanı uygulamasındaki alışveriş merkezlerinde yer alan English Home mağazalarından 21-22-23 Haziran 2013 tarihlerinde tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyayı Facebook ve/veya Twitter’dan paylaşmış 100 TL ve üzeri harcama yapmış müşteriler toplamda 15 TL Worldpuan kazanacaktır.
  • Business kartlar hariç tüm Yapı Kredi kredi kartları ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil olup, nakit çekim, mail order işlemleri, iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, her müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 28 Haziran 2013 tarihine kadar yüklenecek olup, kullanılmayan puanlar 8 Temmuz 2013’te geri alınacaktır. Kampanyaya katılım belirli adetlerle sınırlıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ