IKEA 19 Mayıs kampanyası

 • 18 Mayıs 2016
IKEA 19 Mayıs kampanyası

IKEA mağazalarında bu hafta 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramına özel kampanya kapsamında 19 – 22 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde %10 hediye aile para kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Ayrıca 2000 TL ve üzeri mobilya alışverişlerinizde ücretsiz nakliye hizmeti sunulacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • IKEA Aile Kart ile %10 IKEA Aile Para kampanyası, 19 – 22 Mayıs 2016 tarihleri arasında IKEA Aile Kart kullanılarak, tek seferde ve tek fişte/faturada 150 TL ve üzeri alışverişlerde IKEA Türkiye Mağazaları’ndan yapılan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde geçerlidir.
 • 19-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında kazanılan IKEA Aile Paralar kampanya bitiş tarihinden bir gün sonra, 23 Mayıs 2016’da alışverişte kullanılan IKEA Aile Kart’a yüklenecektir.
 • Kazanılan IKEA Aile Paralar 23 Mayıs 2016 – 3 Temmuz 2016 tarihleri arasında IKEA Türkiye Mağazaları’ndan yapılan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde kullanılabilir.
 • Kazanılan IKEA Aile Paraların harcanabilmesi için ilgili kişinin IKEA Aile Kart’ı ile birlikte kimlik göstermesi zorunludur.
 • Bu kampanyadan, yalnızca IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler yararlanabilir ve fatura sadece IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler adına düzenlenebilir. Kurumsal/Tüzel Kişiliklere yapılan satışlar kampanya kapsamı dışında olup, kampanyadan faydalandıklarının tespit edilmesi durumunda, IKEA Aile Kartlarına yüklenen IKEA Aile Paralar geri alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılmış ve 3 Temmuz 2016 mağaza kapanış saatine kadar kullanılmamış IKEA Aile Paralar, 3 Temmuz 2016 mağaza kapanış saatinden sonra otomatik olarak silinecektir.
 • Kampanya internetten yapılan alışverişlerde, İsveç Gıda Marketi, restoran ve nakliye & montaj kasalarında geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan IKEA Aile Paralar, internetten yapılan alışverişlerde, İsveç Gıda Marketi, restoran, nakliye & montaj kasalarında, ürün toplama ve teslimat bankosunda kullanılamaz.
  Kampanya süresince IKEA Aile Kart kullanılarak yapılan alışverişlerde, satın alınan ürünlerin iade edilmek istenmesi durumunda, iadeye konu ürünlerin MAPA A.Ş. tarafından geri alınması halinde, kampanya kapsamında kazanılan IKEA Aile Paralar müşterinin IKEA Aile Kart’ından silinecektir. İade tarihinden önce, kampanya kapsamında kazanılan IKEA Aile paraların tamamının veya bir kısmının harcanmış olması durumunda, harcanan IKEA Aile Para bedeli, iade tutarından düşülecektir.
 • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.