IKEA 2013 mutfak modellerinde kampanyalar

  • 25 Şubat 2013
IKEA 2013 mutfak modellerinde kampanyalar

IKEA kampanya ve fırsatları devam ediyor. IKEA mağazalarında 2013 yılına özel mutfak modellerinde 1 Mart-2 Haziran 2013 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada indirim ve fırsatlar sizleri bekliyor.

IKEA, mutfaklarda tasarımla işlevselliği bütünleştiriyor
Mutfaklarda dekorasyon kadar işlevsellik de artık çok önem arz ediyor. Mutfak tasarımında öncelikle mekanın her bir fonksiyonun tek tek değerlendirilmesi, mutfak mobilyası ve malzeme seçiminden önce mekanda ihtiyaçların belirlenerek alanın değerlendirilmesi oldukça önemli.  IKEA, mutfak ve ev dekorasyonu uzmanlığını hem mağazalarındaki hem de IKEA katalogundaki örnek yaşam alanlarıyla tüketicilerle paylaşarak, binlerce akıllı fikirle adeta herkesin kendi evinin içmimarı olması yönünde ilham veriyor. Üstelik uzman kadrosuyla mutfağın ölçüleri alındıktan sonra ister www.IKEA.com.tr adresindeki mutfak planlayıcısı ile evde, ister en yakın IKEA mağazasındaki mutfak planlama departmanında 3 boyutlu olarak mutfağın planlamasını yapmak ve satın almadan önce mutfağınızın yenilenmiş görüntüsüne bakarak, istenilen kapak çeşidine karar vermek mümkün.

IKEA Mutfak Kampanyası’nda kaçırılmayacak fırsatlar var!
IKEA Mutfak Kampanyası dahilinde; ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti, %20* beyaz eşya indirimi ve Axess Kart’a özel 12 taksit imkanı bulunuyor.

1 Mart-2 Haziran tarihleri arasındaki mutfak kampanyasından 3.000 TL ve üzeri mutfak alışverişi yapan tüm IKEA Aile Kart sahipleri yararlanabilecek. Üstelik IKEA mağazalarına gelen herkes IKEA Aile Kart’a anında ücretsiz olarak sahip olabiliyor.

*Beyaz eşya indirimi Set1 ve Solo cihazlar haricindeki SIEMENS ürünlerinde geçerlidir.

Mutfaklarda her şey IKEA saklama çözümleriyle yerli yerinde…
Standart ölçülerin kullanılamayacağı kadar küçük mutfaklar da vardır. Böyle durumlarda eldeki alanı en doğru şekilde değerlendirebilmek için hangi akıllı çözümlerden yararlanılması gerektiği çok önemlidir. IKEA’nın sunduğu raflar, servis arabaları, kutular ve bölmelerle dolapların ve çekmecelerin içinde yer kazandıran düzenleme çözümleri, var olan kullanım alanınızı daha da derinleştirebilir ve günlük yaşamınızı kullanışlı hale getirebilir, dolaplarınızın yüksekliğini ve çekmecelerinizin genişliğini ve tezgah üzerlerini maksimum düzeyde kullanabilirsiniz.

Siz de IKEA Mutfak Kampanyası’ndan yararlanmak için en yakın IKEA Mağazası’na uğrayın, sunulan bu muhteşem fırsatları kaçırmayın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kamuran aytemiz dedi ki:

    Degerli ikea mutfak uzmanlari
    mutfak model ve fiyatlari vede evden cikamadigim icin boyle bir durumda servis yapiyormusunuz
    cevabinizi bekliyorum saygilarimla

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.