IKEA mutfak yenileme kampanyası

  • 06 Mart 2011
IKEA mutfak yenileme kampanyası

IKEA mağazalarında Mutfak yenileme kampanyası başladı.Ikeada 6 Mart – 30 Haziran 2011 tarihleri arasında IKEA Aile Kart sahiplerine;

– 3.000 TL ve üzeri mutfak alışverişlerinde ücretsiz nakliye ve montaj

– 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde Axess’e özel 2 ay ekstre erteleme

– 3.000 TL ve üzeri mutfak alışverişlerinde %20 Siemens indirim kuponu
Kampanya Detayı:
  • Kampanya 01 Mart � 30 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerlidir
  • IKEA Mutfak mobilyalarında yapılacak 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde elde edilen ücretsiz nakliye ve montaj kuponu, kasalarda yapılan ödeme sonrası Müşteri Hizmetleri’nden alınacak onay ve kaşeden sonra geçerli olacaktır. Kuponun kullanımı için fiş veya faturanın ibrazı ile nakliye firması bankosundaki yetkili kişiye teslim edilmesi gerekmektedir. Ücretsiz nakliye ve montaj fırsatı sadece mutfak alışverişinin yapıldığı mağazanın il sınırları içinde geçerlidir.
  • IKEA Mutfak mobilyalarında yapılacak 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde elde edilen indirim kuponu, kasalarda yapılan ödeme sonrası Müşteri Hizmetleri’nden alınacak onay ve kaşeden sonra geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında 30/06/2011 tarihine kadar IKEA’dan tek faturada yapılan KDV dahil 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde %20 değerinde indirim kuponu verilmektedir. İndirim kuponları KDV dahil fiyat üzerinden indirim sağlayacaktır. 3.000 TL ve üzeri IKEA mutfak mobilyası alışverişlerinden elde edilen kuponlar, yalnızca IKEA’da satılan Siemens beyaz eşya ürünlerinde bir defaya mahsus geçerli olup, indirim kuponu IKEA ürünlerinde kullanılamamaktadır. Siemens ürünlerinde yapılacak olan indirim maksimum %20 ile sınırlı olup, hak edilen indirim oranları birleştirilerek kullanılamaz. “Set 1” kampanyaya dahil değildir. Bu kapsamdaki ürün kodları: HB3010E0, ER64151DT, LC40655’dir.
  • Kampanya ticari maksatlı alışverişler için geçerli değildir
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.