Ikea Pax gardıroplarda indirim kampanyası

  • 27 Mart 2012
Ikea Pax gardıroplarda indirim kampanyası

IKEA kampanyaları 2012 yılına özel fırsatlarla devam ediyor. Şimdi Ikea’da 31 Mart-29 Temmuz 2012  tarihleri arasında geçerli olan “PAX Gardırop Kampanyası”yla artık dağınık odalar toplanıyor. Her zevke ve her bütçeye hitap eden 10 yıl garantili PAX gardırop sistemleri fırsat fiyatları ile sizleri bekliyor.

IKEA PAX Gardırop Sistemleriyle Düzenli Yatak Odaları…

IKEA, PAX Gardırop sistemleriher zevke ve her bütçeye uygun çözümler üretiyor. Yaratıcı çözümleri ve düzenli depolama seçenekleri ile  ideal bir alternatif olan PAX Gardırop sistemleriyle sınırsız sayıda yapılabilecek farklı kombinasyonlarla artık evdeki  alanlar maksimum verim ve düzende değerlendiriliyor.

Düzenleme konusunda yüzlerce fonksiyonda çözüm üreten PAX Gardıroplaryatak odalarını hem düzenli hem de çekici mekanlara dönüştürüyor. PAX gardıroplarla birlikte satılan KOMPLEMENT dolap içi düzenleme üniteleri  gardırobunda ayakkabıdan kıyafete, kravattan çantaya kadar her şeyi bir arada ve düzenli görmek isteyenlere  ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretiyor.

IKEA PAX Gardırop Kampanyası’nda  %10 indirim ve 3 ay taksit erteleme fırsatı!
31 Mart-29 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan IKEA PAX Gardırop Kampanyası dahilinde; IKEA Aile Kart ile 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde %10 indirim, 12 taksit ve 1 Mart-30 Haziran tarihleri arasında 3 ay erteleme imkanı bulunuyor. Üstelik Axess’e özel 150 TL ve üzeri alışverişlerde vade farksız 6 taksit ve IKEA Aile Kart sahiplerine 12 taksit fırsatı sunuluyor.

Üstelik, ister evden www.IKEA.com.tr adresinde, ister IKEA mağazalarında uzman personeller eşliğinde “yatak odası planlayıcısı” ile PAX gardıroplar, alanın ölçüsüne göre istenilen boyutlarda, istenilen renk ve kapak alternatifleri ve iç düzenleme üniteleri seçilerek tasarlanır,  evin ihtiyacına uygun  maksimum verim ve düzende kullanmasına olanak sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ