İntema mutfak 2013 kampanyaları

  • 05 Mart 2013
İntema mutfak 2013 kampanyaları

İntema mutfakta 2013 yılına özel kampanyada büyük indirim fırsatları sizleri bekliyor. İntema bahar kampanyasında peşin ödemede %40 indirim ve Garanti Bankası kampanyalı kredi kartlarına özel peşin fiyatına 12 taksit ve 4 ay taksit erteleme imkanları sunuluyor.

Brüt liste fiyatı 10.000 TL+KDV ve üzerinde mutfak alanları ise bütün bunlara ek olarak Franke Crystal serisinin tüm ürünlerinde avantajlı fiyatlar bekliyor.

Mutfaklarını yenilemek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan bu kampanyayla mutfaklarınız İntema Mutfak kalitesi ile buluştururken, mutfakta geçirdiğiniz mutlu anları daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Kampanya Detayları
–   Peşin ödemede %40 indirim, tavsiye edilen indirim oranıdır. İndirim mutfak mobilyası alışverişlerinde 1 Mart-30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
–   Franke Crystal serisi indirimli fiyat avantajları, brüt liste fiyatı 10.000 TL+KDV ve üzeri mutfak mobilyası alışverişlerinde 1 Mart-30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
–   Peşin fiyatına Garanti Bankası kampanyalı kredi kartlarına özel 12 taksit ve 4 ay erteleme fırsatları 1 Mart-30 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
–   Peşin ödeme indirimi ve Franke avantajlı fiyatları sadece İntema Mutfak marka mutfak mobilyası alımlarında geçerlidir. Elektrikli cihaz, eviye ve batarya, tezgah (İntema Mutfak markalı laminat tezgah hariç) alımlarında geçerli değildir.
–   Detaylar hakkında İntema Mutfak satış noktalarından bilgi edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.