İntema mutfak modellerinde indirim kampanyası

  • 02 Ekim 2011
İntema mutfak modellerinde indirim kampanyası

İntema Mutfak bayilerinde 15 Aralık 2011 tarihine kadar kaçırılmayacak bir kampanya başladı.Yenilikçi çizgisiyle ve fark yaratan modern mutfak tasarımlarıyla öne çıkan İntema Mutfak, Türkiye genelinde 49 satış noktasında uzman satış kadroları ile mutfak mobilyaları satışı öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanısıra satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini kullanıcılarına sunuyor.
İntema Mutfak, 15 Aralık 2011 tarihine kadar geçerli olacak kampanyasında, nakit ödemede %30 indirim veya World’e özel şimdi al 2012’de ödemeye başlama imkanı bulunuyor, üstelik 12 taksitle… Brüt liste fiyatı 13.000 TL+KDV üzerinde alışveriş yapanlara ise bütün bunlara ek olarak Siemens fırın veya Blanco eviye ve Artema armatür seti hediye ediliyor.

Mutfaklarını yenilemek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan bu kampanyayla mutfaklarınız İntema Mutfak kalitesi ile buluştururken, mutfakta geçirdiğiniz mutlu anları daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Kampanya Detayı:

  • Siemens’ten fırın kampanyası brüt liste fiyatı 13.000 TL+KDV ve üzeri alışverişlerde 15 Aralık 2011 tarihine kadar geçerlidir.
  • Nakit ödemede %30 indirim veya World’e özel 12 taksit fırsatları 15 Aralık 2011 tarihine kadar geçerlidir.
  • Sadece İntema Mutfak marka mutfak mobilyası alımlarında geçerlidir. Elektrikli cihaz, eviye ve batarya, tezgah (İntema Mutfak markalı laminat tezgah hariç) alımlarda geçerli değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.