İşbir yatak 2013 anneler günü kampanyasında %50 indirim fırsatı

  • 08 Mayıs 2013
İşbir yatak 2013 anneler günü kampanyasında %50 indirim fırsatı

İşbir yatak mağazalarında 2013 anneler gününe özel kampanyada Yüzde 100 saf ipek dolgu, yüzde 100 saf ipek kumaş ve yüzde 100 el işçiliği ile üretilen İşbir Silk yastık ve yorganları ile annenizi mutlu edin. Üstelik Anneler Günü’ne özel yüzde 50 indirim fırsatıyla.

12 Mayıs Anneler Günü için en değerli varlığınız olan annenizi mutlu edecek bir hediye almak istiyorsunuz ama ne alacağınızı bilemiyor musunuz? Son teknolojiyi modern tasarımlarla buluşturan İşbir Yatak bu konuda yardımınıza koşuyor.  İşbir’in ipeksi rahatlığı arayanlara yüzde 100 saf ipek dolgu, yüzde 100 saf ipek kumaş ve yüzde 100 el işçiliği uygulanarak üretilen özel ürünü silk – ipek yastık ve yorganları annenizin beğenerek kullanacağı hediye alternatifleri olarak gösteriliyor. Özel tasarımlı kutularda yaz aylarında tek, kış aylarında da çift katlı kullanım imkânı sağlayan iki adet yorgan ve iki adet de yastıktan oluşan setler; şıklığı kadar konforlu oluşuyla da dikkat çekiyor. Öyle ki bu iki yorgan; mevsim dönüşlerinde özel düğmeleriyle birbirine rahatlıkla eklenip çıkarılabilme özelliği ile her mevsim ipek yorgan kullanabilme lüksünü beraberinde getiriyor. Aynı şekilde paketten birbirine ilikli halde çıkan 50 x 70 ölçülerindeki iki ipek yastık ise kalın ya da ince yastık tercihine göre değişen kullanım avantajı sunuyor.

İşbir Silk yastık ve yorganlarını Anneler Günü’ne özel yüzde 50 indirim fırsatıyla kaçırmayın!
İpek nevresim takımı da var

Yatak uzmanı İşbir Yatak’ın nevresim koleksiyonuna yeni eklediği romantik, şık ve naif tasarımlar arasında İşbir Silk – İpek yastık ve yorganlarını tamamlayan bir ipek nevresim takımı da bulunuyor. Moonlight, Midnight Line ürün grubunda yer alan ve  yüzde 30’u ipek yüzde 70’i Tencel olan İpek-Tencel, 120 telden jakar dokuma bir ürün. Bu ürünün en büyük özelliği ise hava alması, terletmemesi ve ısıyı dengelemesi… Çok hafif olan bu modelin yüzde 70’ini oluşturan Tencel’in özelliği ise; odun kökünün liflerinden yapılan doğal bir malzeme olması.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x