İşbir Yatak 2014 sevgililer günü kampanyası

  • 05 Şubat 2014
İşbir Yatak 2014 sevgililer günü kampanyası

İşbir Yatak mağazalarında 2014 sevgililer gününe özel kampanyada ipek yorgan ve yastık grubu ürünlerinde %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Son teknolojiyi modern tasarımlarla buluşturan İşbir YATAK, ipeksi rahatlığı arayanlara % 100 saf ipek dolgu, % 100 saf ipek kumaş ve % 100 el işçiliği uygulanarak üretilen özel ürünü İşbir Silk – İpek yastık ve yorganları beğeninize sunuyor. Sağlıklı uyku için gerekli yastık ve yorganların iç malzemesinde %100 saf ipek dolgu kullanılırken, kılıflarında da doğal ipek liflerinden dokunmuş %100 saf ipek kumaşlar kullanıldı.

Özel tasarımlı kutularda yaz aylarında tek, kış aylarında da çift katlı kullanım imkânı sağlayan 2 adet yorgan ve 2 adet de yastık yer alıyor. Bu iki yorgan mevsim dönüşlerinde özel düğmeleriyle birbirine rahatlıkla eklenip, çıkarılabilme özelliği ile her mevsim ipek yorgan kullanabilme lüksünü beraberinde getiriyor. Aynı şekilde paketten birbirine ilikli halde çıkan 2 yastık kalın ya da ince yastık tercihine göre değişen kullanım avantajı sağlıyor.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x