Kampanya ve İndirim Haberleri

İstikbal 23 Nisan 2015 kampanyası

  • 21 Nisan 2015
İstikbal 23 Nisan 2015 kampanyası

İstikbal mağazalarında 23 Nisan 2015 çocuk bayramına özel kampanyada muhteşem hediyeler kazanma şansı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında kendi çocukluğunuzun en neşeli fotoğrafını ‪#‎İstikbalde23NisanCoşkusu‬ hashtag’i ile Twitter veya Instagram’da paylaşın, jüri seçimiyle Twitter’da 23 adet, Instagram’da 23 adet olmak üzere hediye edeceğimiz 46 Pepee Kırlent’ten birini kazanma şansı yakalayın!

Yarışma Ayrıntıları
● Katılım ücretsizdir. Projeye katılmak için Twitter veya Instagram kullanıcısı olunması, İstikbal Twitter ve Instagram hesaplarının takibe alınması gerekmektedir.
● Jüri değerlendirmesine alınacak katılımcılar arasına yalnızca Türkiye’de ikamet eden kullanıcılar dahil edilir ve kazanılan hediyeler katılımcının sadece Türkiye’de belirttiği adrese gönderilir. Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
● Bu projeye 18 yaşından küçük kullanıcılar katılabilir ancak ödül kazanmaya hak kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilmez.
● Ödül kazanan kişilere kullanıcı adı doğrultusunda Twitter ve Instagram üzerinden ulaşılacak ve adres bilgileri alınacaktır. 2 gün boyunca ulaşılamayan, bildirimlere cevap vermeyen ya da iletişim bilgilerini doğru olarak iletemeyen talihli şansını kaybetmiş olur ve ödül kazanma hakkı yedek talihliye devredilir.
● İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
● İstikbal Mobilya A.Ş. çalışanları ve projenin geliştirilmesinde çalışmış ajans çalışanları ile onların birinci derece akrabaları projeye katılamaz, katılmış olsalar dahi ödül kazanamazlar.
● İstikbal Mobilya A.Ş. hile yaptığı tespit edilen kullanıcıları yarışma dışı bırakma hakkını saklı tutar.
● İstikbal Mobilya A.Ş., projenin sonunda kazananların isimlerini dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, tanıtım malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak yayınlayabilir.
● Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü izin kapsamı dışında düzenlenmektedir
● Kullanıcılar, İstikbal Mobilya A.Ş.’ye açıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda İstikbal Mobilya A.Ş.’nin münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
● Kullanıcılar, proje dahilinde 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, İstikbal Mobilya A.Ş. ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.
● Proje boyunca, proje sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar ve internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığı ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğu tespit edilmesi durumunda, İstikbal Mobilya A.Ş. ilgili katılımcıları hiçbir uyarı yapmadan ihrâc etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsa dahi bütün katılım verileri silinir ve ödül kazanma hakları ortadan kaldırılır. İstikbal Mobilya A.Ş. dilediği zaman bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x