İstikbal bonus kredi kartı kampanyası

  • 26 Aralık 2012
İstikbal bonus kredi kartı kampanyası

İstikbal Mobilya mağazalarında kampanya ve indirimler devam ediyor. İstikbal bonus kredi kartı kampanyasında ödemelerinde +6 taksit fırsatı sizleri bekliyor. 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +6 taksit kolaylığını kaçırmayın!

İstikbal Mobilya Taksit Kampanyası Bonus program üyesi yetkili Bellona Bayileri`nde 10 Kasım 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

İstikbal Mobilya Taksit Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.

– American Express Business Kartlar ve Ekspres Limit ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

– 2 – 6 arası taksitli alışverişlerin kart hamili slip nushasında ” Tebrikler Kampanyamızdan Yararlandınız.” slip mesajı çıkacaktır.

– Flexi Kart`ların kampanyaya katılımı için “EVET ISTIKBAL” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340`a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir.

– Sms gönderimi 0,65 TL ile ücretlendirilecektir.

– İstikbal Mobilya Taksit Kampanyası Bonus program üyesi yetkili Bellona Bayileri`nde 10 Kasım 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

– İstikbal Mobilya Kampanyası dahilinde +6 taksit uygulaması 2 ile 6 arası 100 TL ve üzeri seçmeli taksit işlemlerinde geçerlidir.

– Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Shop&Miles, Shop&Miles Business, American Express, Deniz Bank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Bonus, Eurobank Tekfen Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstil Bank Bonus kampanyaya dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.