Regina mutfak 2012 indirim kampanyası

  • 04 Ağustos 2012
Regina mutfak 2012 indirim kampanyası

İstikbal Regina mutfaklarda kampanyalar devam ediyor. regina mutfaklar kalite ve şıklıkları ile mutfakalarınıza yeni bir soluk getiriyor.
‘Mutfak dediğin hesaplı olmalı’ sloganıyla hareket eden marka, en son düzenlediği kampanyasında, Avangard ve Nemo Mutfak-Banyo ürünlerinde yüzde 20, Elegance Mutfak-Banyo, Arte Mutfak-Banyo ve Valencia Mutfakları’nda da yüzde 15 indirim uyguluyor. Kampanyada, Regina’nın diğer tüm mutfak-banyo modelleri ise yüzde 10 indirim avantajıyla sunuluyor.

Yalın çizgileri ince desenlerle bütünleştiren Avangard, modern tasarımının yanı sıra ahşabın sıcaklığını mekanlara taşıyan Nemo ve kontrast uyumuyla 70’lerin retro tarzını yansıtan Elegance Mutfak&Banyo ürünleri tasarımları ile  dikkat çekiyor. Parlak lake kapaklarıyla tasarım ve fonksiyonelliği mutfak ve banyolarla buluşturan Arte ile sadeliğiyle göz dolduran Valencia ise modern çizgileriyle mekanlara zerafet katıyor.

Ayrıca Regina dan yapacağınız alışveriş tutarına göre Silverline marka   davlumbaz , ocak ve  fırından oluşan 3 lü ankastre sete  ya da bunlardan herhangi birine sahip olabilirsiniz.

Regina kampanyasında World karta özel 12 taksit imkanı ile 2013’te ödeme kolaylığı da sunuluyor. Ayrıntılı bilgiyi tüm  regina  bayilerinde…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.