Kocaeli Mobilyacılar Dünyası 1.yıl kampanyası

  • 28 Ekim 2011
Kocaeli Mobilyacılar Dünyası 1.yıl kampanyası

Mobesko Kocaeli Mobilyacılar Dünyası  kuruluşunun birinci yılına özel kampanya ile karşımızda.Kısa bir sürede sadece Kocaeli halkında değil tüm Türkiye’ye satış yapmaya başlayan MOBESKO ,vereceği hediyelerle kent halkına teşekkür edecek. 19.10.2011- 31.12.2011 tarihleri arasında Mobesko’dan 500 TL`lik alışveriş yapan her müşteriye 1 hediye çekiliş hakkı verilecek.

8 Ocak  2012 tarihinde yapılacak çekişle bir kişi Toyota Yaris , 8 kişiye buzdolabı, 8 kişiye çamaşır makinesi, 8 kişiye LCD TV, 8 kişiye bulaşık makinesi ve 8 kişiye dizüstü bilgisayar hediye edilecek.

Kocaeli kentinin markası olan MOBESKO toplamda 41 hediye kampanyası ile müşterilerinin anılarında yer edecek.

19.10.2011 tarihinde düzenlenen basın toplantısında kısa bir açıklama yapan   Yönetim Kurulu başkanı Mehmet TABAK, “ Sizlere Kocaeli’yle özdeşleşmiş bir rakam olan (41) sayısı adetince çeşitli türde armağanlarımız var. 41 rakamının uğuruna inanıyoruz. Kocaeli’ye inanıyor ve Kocaeli Halkını seviyoruz. Dileğimiz daha nice yılları sizlerle paylaşmak Hayalimiz MOBEKO’yu Türk Mobilya sektörünün yılın 365 günü hizmet sunan, Avrupa,Ortadoğu, Kafkasları ve hatta Afrikayı çeken bir merkez olduğunu görebilmek” dedi.
MOBESKO olarak yeni dönemde atılımlar yapılacağının altını çizen Mehmet TABAK, “ Müşterilerimiz için cumartesi ve Pazar günleri özel servis hizmeti başlatıyoruz. Saat 11:00’ de Seka Camii’den kalkacak servisimiz Halkevi,çarşı,Bağdat Caddesi,Yeni şehir Mahallesi Otogar ve Yahyakaptan duraklarına uğrayacak. 2 saate bir kalkacak servisler saat 20.00’ye kadar Kocaeli halkına hizmet verecek” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.