Kampanya ve İndirim Haberleri

Mondi baza,yatak,kanepe,yatak odası 2011 kampanyası

  • 22 Ekim 2011
Mondi baza,yatak,kanepe,yatak odası 2011 kampanyası

Mondi 2011 yılına özel son kampanyasını başlattı.Kurban bayramına yeni mobilyalarınızla girmeniz için Mondi mağazalarında 31 Aralık 2011 tarihine kadar muhteşem fiyatlar sizleri bekliyor.

Kampanya kapsamında aynı ebatlı Zero stres yatak alana 149 liradan satılan ve evin tüm yükünü kaldırmaya aday tek kişilik Flexy Baza; hem uygun fiyatıyla hem de çelik konstrüksiyonu, uzun yıllar dayanan sağlam yapısı ve güvenlik sistemi ile en iyi alternatifi sunuyor.

Ödemelerini uzun vadeye yaymak isteyenler için 36 aya varan vade farkı ödeme imkanı alternatifin de olduğu kampanyada aylık 12,90 TL’den başlayan taksitlerle  kanepelere; 3,80 TL’den başlayan taksitlerle yataklara; 35,30 TL’den başlayan taksitlerle yatak odası takımlarına sahip olunabilir.

Mondi’nin, rahat kanepe ve koltuk takımları, konforlu yatakları, güvenli ve fonksiyonel bazaları, kullanışlı yatak ve yemek odası takımlarının dahil olduğu yılın bu son kampanyasında; Axess’le alışveriş yapanlar dilerse, şimdi alıp Mart 2012’de ödemeye başlıyor.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x