Yataş değiştirme kampanyasında %40 indirim

  • 05 Ocak 2016
Yataş değiştirme kampanyasında %40 indirim

Yataş mobilya mağazalarında kampanyalar ve indirimler sürüyor. Yataşta 2016 yılına özel değiştirme kampanyası kapsamında %40’a varan indirim fırsatı sizleri bekliyor. Yataş 40. yılına özel kampanya kapsamında yeni sezon mobilya koleksiyonlarında çok özel fiyatlar sizleri bekliyor.

Yataş’ın 40. yılı şerefine eski yatağınızı evinizden alıyor, yeni Yataş’ınızı evinize teslim ediyoruz. Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan özel indirimli geleneksel değiştirme kampanyası ile yeni Yataş´ınızı hemen alın, yeni yılda da uykusuz kalmayın.

Yaşam enerjinizi ve uyku kalitenizi artıracak indirim kampanyaları 4 Ocak – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Bebek yatakları alışverişlerinde ise Dogs, Baby ve Sheep nevresim takımlarından birisi hediye edilir. Hediyeli ürünler stoklarla sınırlıdır, bu ürünler muadil diğer ürünler ile değişiklik gösterebilir. Yatak, baza ve ev tekstili kampanyaları birbirleri ile birleştirilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    KAMPANYANIZ MART SONUNA KADAR GEÇERLİ Mİ . (YATAŞIN 40.yılı şerefine eski yatağınızı evinizden alıyor, yeni Yataş’ınızı evinize teslim ediyoruz. Yatak, baza ve başlıklarda %40’a varan özel indirimli geleneksel değiştirme kampanyası) YATAĞIMI YATAŞ almıştım. bilgi rica ediyorum 0 546 235 58 78
    *

BİR YORUM YAZ