Yataş facebook takipçilerine yastık hediye ediyor

  • 20 Mart 2014
Yataş facebook takipçilerine yastık hediye ediyor

Yataş 2014 dünya uyku gününe özel 21 Mart 2014 günü Facebook sayfasını takip edenlere özel Yataş yastık hediye ediyor.

Kusursuz uyku kalitesi ve sağlık arasındaki ilişkiyi her fırsatta dile getiren, yatırımlarını da bu bakış açısıyla yönlendiren YATAŞ, her ihtiyaca özel sunduğu uyku ürünleriyle uyku sağlığınıza destek oluyor.

Araştırmalar, yatağın uyku üzerinde son derece etkili olduğunu gösteriyor. Kendi özel vücut yapısına ve ağrı noktalarına uygun bir yatak ve yastık kullanmayanlar sağlıklı uykuya bir türlü geçemiyor!
Kaliteli bir gece uykusu, gün içinde fiziksel ve zihinsel açıdan rahat etmemiz için büyük önem taşıyor. Sık sık bölünen veya dinlenmeden tamamlanan bir uyku ise yorgunluk, konsantrasyon eksikliği, stres, işgücü kaybı gibi olumsuzluklara neden oluyor.

Uykusuzluk özellikle kronik bir hal aldığında, bağışıklık ve onarım sistemimizi tehlikeye sokuyor; enfeksiyonlar ve çeşitli hastalıklara yakalanma riskini artırıyor.

Uzmanlar, her ne kadar 8 saatlik uykunun vücudumuzun dinlenmesi için yeterli bir süreolduğunu belirtse de, kaliteli ve doğal uyku için uykuürünlerinin de büyük önem taşıdığına vurgu yapıyor.
Bu nedenle yatağınızın vücut tipinize uygunluk göstermesi, ihtiyaçlarınıza cevap vermesi ve yüksek teknolojiyle üretilmiş olması gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.