Kampanya ve İndirim Haberleri

Yataş yatak değiştirme kampanyası 2019

 • 23 Ocak 2019
Yataş yatak değiştirme kampanyası 2019

Yataş 2019 yılına özel yatak değiştirme kampanyası kapsamında %60’a varan indirimlere ek olarak %10 kdv indirim fırsatı sunuyor. Eski yatağınızı getirerek yeni yataş yatağınızı 2018 yılı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş, daha iyi bir uyku için yatak odalarını yenilemek isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Yataş Geleneksel Değiştirme Kampanyası ile 31 Mart’a kadar Yataş Bedding mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %60’a varan indirimlerin yanı sıra birçok üründe 2018 fiyatları devam ediyor.

İndirimlere ek olarak %10 KDV indirimi devam ederken Yataş’ın rahat ve sağlıklı beyaz ev tekstili ile zengin renk ve desen skalası dikkat çeken renkli ev tekstili ürünlerinde de net % 50 indirim uygulanıyor. Dormy yastık ? yorgan, yatak örtüsü, nevresim seti, bornoz seti ürünlerinde uygulanan tek fiyat kampanyası ise 31 Ocak’a kadar devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  eski yatağın markası ve büyüklüğü değiştirme kampanyasında bir önem terşkil ediyor mu*

 2. Sefa Beşer dedi ki:

  yatak kampanyası bittimi ayrıca yatak baza için kampanya varmı

 3. Nasuh dedi ki:

  150×200 4senelik yatağı 160×200 değiştirecem
  fiyat ne bana

 4. Anonim dedi ki:

  Eski yatak ve baza değişimi hala devam ediyormu 2 sene oldu allali ama şimdi taşıdığın evde yatak odam küçük olduğu için allan kalmadı

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Değişim kampanyası devam ediyor ama eski yatak vermenize gerek yok, bayi zaten indirim yapacaktır. Çoğu bayi almak bile uğraşmıyor. Eski yatak almak onlar için sıkıntı. Maksat eski yatak alıp indirim yapıyoruz imajı vermek.

BİR YORUM YAZ